Як боротися з мокрицею.

Мокриці - це досить неприємні членистоногі, що відносяться до сімейства ракоподібних, які воліють мешкати в туалеті, ванній кімнаті або на кухні, знаходячи вологі місця. Вони не завдають людині особливої шкоди, але своїм виглядом викликають негативні емоції. Тому люди, виявивши будинки мокриць, поспішають скоріше позбутися від них.
Вам знадобиться
  • - червоний мелений перець;
  • - тютюн;
  • - кальцинована сода;
  • - пульверизатор;
  • - хлорка;
  • - борна кислота;
  • - інсектициди.
Інструкція
1
Скористайтеся народними способами боротьби з мокрицями. Приготуйте в домашніх умовах спеціальний склад. Для цього змішайте по одній чайній ложці червоного меленого перцю і тютюну, додайте столову ложку кальцинованої соди і залийте всі інгредієнти літром води. Ретельно перемішайте і злийте в пляшку з пульверизатором. Розпорошите приготований розчин по кутах в туалеті, ванній кімнаті і на кухні. Через 10:00 вимийте підлоги з додаванням хлорки. Даний спосіб допоможе на деякий час, через пару тижнів слід повторити процедуру.
2
Нерідко використовують борну кислоту для боротьби з даними представниками сімейства ракоподібних. Якщо ви вирішили використовувати борну кислоту у вигляді порошку, тоді слід розсипати її в місцях скупчення мокриць. Дана речовина продається в аптеці також у вигляді розчину, розприскайте його за допомогою пульверизатора. В деяких випадках застосовують інсектицидні склади, обробляючи підлоги. Не рекомендується використовувати інсектициди, якщо в будинку є діти або тварини.
3
Якщо ваш будинок буквально заполонили мокриці, а перераховані способи боротьби не допомагають позбутися їх, тоді доцільніше буде звернутися за допомогою до фахівців, які професійно займаються знищенням всякого роду комах.
4
Приймайте профілактичні заходи, щоб запобігти появи мокриць в домашніх приміщеннях. Уважно стежте за станом труб у ванній, туалеті і на кухні. Негайно усувайте течі і неполадки при виявленні будь-яких несправностей. Після прийому ванни або душу гарненько протирайте стіни і підлоги, тримайте двері відкритими. Уникнути появи цих непрошених гостей можна, не допускаючи вогкості в будинку. Своєчасно викидайте сміття, так як мокриці можуть харчуватися залишками їжі з відра.