Як дресирувати хом'яка.

Мати хом'яка в якості домашньої тварини дуже приємно, але якщо ви навчите його різноманітним трюкам, спілкування з ним стане ще більш захоплюючим. Процес дресирування хом'яка досить простий і займає небагато часу.
Інструкція
1
Дресирування хом'яка не дасть ніяких результатів, якщо він буде боятися вас. Дайте йому час звикнути до вас, розмовляйте при ньому, щоб він не боявся вашого голосу. Дочекайтеся моменту, коли він без побоювання виходитиме зі своєї клітки. Поступово привчайте його до своїх рук. Якщо ви годуєте його насінням або крупами, давайте їх прямо з рук. Частіше беріть на руки і погладжуйте його, з часом він сам почне проситися до вас.
2
Починайте з простих трюків, наприклад, стійки на задніх лапах. Тримайте ласощі прямо над його головою, дочекайтеся, коли він підніметься на задні лапи. В цей момент промовте «Стояти», повторюйте це слово знову і знову, поки хом'як стоїть на задніх лапах. Не забувайте винагороджувати його після кожної такої тренування. З часом хом'як виконуватиме трюк, реагуючи лише на голосову команду, проте не забувайте, що всякий раз він чекатиме винагороди від вас.
3
Наступний трюк - розворот на місці на 180 градусів. Навчання відбувається за тим же принципом, що й у випадку зі стійкою на задніх лапах. Покладіть корм на спинку хом'яка, він буде повертатися, щоб дістати його. В цей момент дайте йому команду, наприклад, «Повернись», повторюйте команду знову і знову, винагороджуйте його після кожного виконаного повороту. Поступово переходите до виконання трюку, віддаючи лише голосову команду, що не кладучи корм на спину хом'яка.
4
Досить часто хом'яки гризуть механізм не для цього речі. Якщо ваш хом'як робить це, чітко і голосно давайте йому команду «Ні». Як тільки хом'як відвернеться, винагородите його кормом. Намагайтеся не давайте йому корм занадто часто, після кожного виконаного трюку.
5
Ще один поширений трюк полягає в тому, що хом'як по команді господаря підіймається на його плече. Навчити цього трюку не складно. Покладіть хом'яка на своє плече і дайте йому час звикнути до цього місця. Робіть це кілька днів, поки він не освоїться. Тепер візьміть корм і покладіть його на своє плече, тримайте при цьому хом'яка в руці. Хом'як сам буде підійматися на ваше плече, в пошуках корму. У підсумку для того різання цього трюку корм вам не знадобиться.
Корисна порада
Віддаючи команди, намагайтеся зберігати тональність свого голосу. Чи не відволікайте хом'яка, коли він їсть, миється або спить, це може привести до укусу.