Як варити кукурудзу в каструлі.

Золотиста кукурудза, відварена в качанах, є смачним і поживним стравою. У цьому продукті міститься дуже багато вітамінів і мікроелементів. Досить з'їсти 40-50 г кукурудзи в день, щоб забезпечити свій організм всіма необхідними поживними речовинами.
Інструкція
1
Підготуйте до варіння качани кукурудзи. Зніміть листя і «вусики», але не викидайте їх, а покладіть в каструлю і варіть разом з кукурудзою. Вони додадуть страві особливого аромату.
2
Виберіть для варіння кукурудзи широку і глибоку каструлю, наприклад, можна взяти чавунець або казан. Покладіть на дно каструлі кукурудзяне листя, викладіть на них очищені качани. Додайте листя і з боків посуду, щоб кукурудза не стикалася з її стінками.
3
Закрийте качани зверху листям, покладіть кукурудзяні «вусики». Залийте кукурудзу водою так, щоб вона покривала все качани повністю. Поставте каструлю на вогонь. Доведіть воду до кипіння і відварюйте кукурудзу на невеликому вогні. Тривалість варіння кукурудзи залежить від її сорту і може складати від 20 хвилин до 3 - 5 годин.
4
Підливайте воду в кукурудзу в процесі приготування, важливо, щоб вона була покрита водою повністю. Воду не підсолюйте, інакше кукурудза вийде менш смачною і соковитою.
5
Слідкуйте за процесом приготування - вода повинна кипіти. Час від часу перевіряйте блюдо на готовність: підчепите качан виделкою, відокремте кілька зерняток і спробуйте їх. Якщо вони соковиті, м'які, легко розжовуються, страва готова.
6
Вийміть готові качани з води, дайте стекти воді, надіньте їх на шпажки і натріть сіллю. Можна також змастити кукурудзу вершковим маслом і посипати спеціями. Подайте гаряче блюдо на стіл.
7
Щоб приготувати заморожену кукурудзу в качанах, опустіть їх в киплячу воду і відварюйте до готовності. Після повторного закипання води вони варяться 20-25 хвилин. Готову кукурудзу надіньте на шпажки, змастіть рослинним або вершковим маслом, натріть сіллю і подайте на стіл.
Зверніть увагу
Прохолоджуйте відварену кукурудзу прямо в каструлі. Якщо її вийняти з води, вона скривиться і втратить свій апетитний вигляд.
Корисна порада
Кукурудзу можна залишати у воді (без втрати корисних речовин) на три-чотири години при температурі 60-70оС. Зберігайте відварену кукурудзу в холодильнику не більше двох днів.