Як вивести бліх у кошеняти в домашніх умовах.

Складно не помітити появу у кошеняти бліх. Тварина стає неспокійним, дряпає і чеше себе, розчісує і кусає пошкоджені місця. Позбавте свого домашнього вихованця від пересуваються безкрилих комах. І чим раніше ви почнете боротьбу, тим ефективніше вона виявиться.
Вам знадобиться
  • - кухонна сіль;
  • - гребінь з частими зубами;
  • - пижмо або полин;
  • - тирса;
  • - протиблошині нашийник;
  • - шампунь від бліх;
  • - краплі від бліх.
Інструкція
1
Від постійних укусів у кошеняти може виникнути запалення шкірних покривів і навіть анемія від втрати крові, яка може закінчиться смертю тварини. Тому бліх потрібно знищити. Але не рекомендується використовувати агресивні препарати. Можете спробувати щадний спосіб видалення бліх. Налийте в тазик теплу воду і розчиніть у ньому три столових ложки кухонної солі. Опустіть кошеня в приготований розчин по шию, витримайте десять хвилин. Потім витріть його насухо рушником і почніть вичісувати гребенем бліх.
2
Щоб позбутися від бліх у кошеняти, натріть шкіру і шерсть вихованця відваром пижма або полину. Під час боротьби з паразитами у тварини не забувайте проводити дезінфекцію місць перебування кошеня (підстилка, будиночок, крісло, диван). Спорудіть своєму вихованцеві своєрідний матрац зі свіжих тирси. Це допоможе відлякати докучливих кровосисних паразитів. Щодня пилососьте м'які меблі і килим, так ви зможете знищити блошині личинки.
3
Самое зручний та доступний засіб боротьби з блохами у кошенят - протиблошині нашийник. Проте його використання не завжди ефективно, так як паразити мігрують далі від нашийника - до хвостової частини тварини. Крім того, не всі кошенята будуть терпіти інсектицидний нашийник, вони поспішать позбутися його всіма доступними способами.
4
Купіть в спеціалізованому магазині для тварин інсектицидний шампунь. Але перед цим слід переконатися в тому, що він призначений спеціально для кошенят. Уважно прочитайте інструкцію перед застосуванням шампуню. Нерідко застосовуються в боротьбі з блохами спеціальна піна або мило. Достатньо лише намилити невеликий відрізок тканини даними засобом і протерти кішку. Намагайтеся уникати попадання мила в очі, вуха і ніс кошеня.
5
Зверніться за допомогою до ветеринара. Спеціаліст огляне тварину і призначить спеціальний засіб для видалення бліх у кошеняти. Це можуть бути спреї, шампуні чи ефективні краплі, які слід використовувати один раз в місяць, завдаючи на холку тварини.