Користь і шкода кольрабі.

Кольраби - це капуста з великим разросшимся стеблом. В перекладі з німецької мови слово «кольрабі» означає «капустяна ріпа». М'якоть овоча білого забарвлення за смаком нагадує качан звичайної капусти, проте вона набагато соковитіше і солодший.

Склад і корисні властивості кольрабі

Кольраби містить велику кількість вітамінів А, В, С, мікроелементи магній, кальцій, калій, селен і залізо. Цей овоч має на організм протизапальну, загоює, він поліпшує обмін речовин, усуває подразнення слизової оболонки внутрішніх органів, сприяє нормальній роботі печінки і жовчного міхура, покращує апетит. Капуста кольрабі нормалізує роботу системи травлення, виводить шкідливі речовини з організму. Вживання в їжу кольрабі служить профілактикою онкологічних захворювань, різного роду інфекцій. Кольрабі знижує тиск, допомагає організму позбавитися від холестерину, захищає і зміцнює нервову систему. З коренів кольрабі готують відвар, який використовується для лікування астми та туберкульозу. Свіжий сік вживають як відхаркувальний засіб, він також лікує анемію, запалення порожнини рота, допомагає при захворюваннях селезінки, нирок.
Порція кольрабі вагою всього в 12 грамів забезпечить організм людини добовою нормою вітаміну С. Із-за високого вмісту цього вітаміну кольрабі називають« північним лимоном ».

Як їдять кольрабі

Корисні властивості кольрабі не пропадають при різних способах приготування і вживання і діють довгий час. Перед тим, як приготувати капусту кольрабі в їжу, її потрібно обов'язково добре промити. Існує безліч різних способів приготування цього овоча. Її варять, запікають, консервують, додають у салати. За смаком кольрабі нагадує редьку, тому з нею готують такі ж салати, як і з редькою. Продукт містить всього 44 Ккал в 100 грамах, він буде особливо корисний людям, що страждають ожирінням, а також тим, хто стежить за своєю вагою.
До складу кольрабі входить тартроновая кислота, вона перешкоджає перетворенню вуглеводів в жири.

Шкода кольрабі

Вживання кольрабі має свої протипоказання. Людям з підвищеною кислотністю шлунка краще не їсти цей продукт, інакше він завдасть шкоди організму. Не рекомендується капуста кольрабі людям, страждаючим захворюваннями шлунково-кишкового тракту. У декого може проявитися індивідуальна непереносимість овоча. Кольрабі може накопичувати нітрати, особливо якщо її вирощували в парниках і теплицях. Нітрати здатні завдати відчутної шкоди організму: вони порушують процес надходження кисню до всіх клітин організму, що може призвести до онкологічних захворювань.