Як дешево подорожувати.

Безсумнівно, найдешевшим можна назвати відпочинок на дивані, але іноді душа вимагає нових вражень, зміни обстановки, а в кишені у вас не так багато грошей. У такі моменти на допомогу приходять кілька способів відносно недорогого відпочинку, який буде по кишені людині із середнім рівнем достатку.
Інструкція
1
Дешевий відпочинок «номер один» - це досить вигідні путівки, які можна придбати у багатьох туроператорів. У більшості випадків це гарячі тури в Єгипет, Туреччину, Грецію та інші популярні для відпочинку країни. До слова, за символічну ціну в 10-12 тисяч рублів на період до семи днів можна придбати зимову путівку в жаркі країни. Вона буде включати в себе переліт, проїзд до готелю, проживання, харчування і, як правило, користування пляжем.
2
Істотний мінус цього дешевого способу полягає в тому, що гарячі путівки продаються далеко не завжди, а більшість лише в зимовий час. Крім того, вибір країни, в общем-то, невеликий, а в «заїжджені» місця не кожній людині захочеться їхати. У списку гарячих турів ви не знайдете екзотичні острови або знамениті гірськолижні курорти.
3
Ті ж туроператори можуть запропонувати сезонні або святкові знижки. Тут є хоч якесь розмаїття. Такі знижки стосуються, насамперед, поїздок на 2-3 дні і мають на увазі невелику екскурсію по окремих містах з їх пам'ятками. За один уїк-енд можна оглянути одне велике місто і його околиці. Наприклад, дуже часто туристи вибирають Прагу, Париж, Лондон, Київ, Москву і Санкт-Петербург.
4
Іноді доцільніше буде розглянути перспективу відпочинку дикуном, який має ряд переваг перед турами, пропонованими в турагенції. По-перше, ви самостійно плануєте свій час, самі вирішуєте, коли оглянути місцеві визначні пам'ятки або повалятися на пляжі, коли перекусити, а коли поспати. Цей вид відпочинку вважається найдешевшим ще й тому, що ви самостійно купуєте квитки, вибираєте за ціною те житло, яке вас влаштовує, не сплачуєте комісію різним посередникам і т.д.
5
Крім того, ви можете, озброївшись брошурою-гідом, самостійно планувати будь-які екскурсії. Як правило, у всі популярні місця їздять звичайні автобуси, квитки на які коштують у кілька разів дешевше замовний екскурсії. Ніхто не підганяє, і ви самі вирішуєте, скільки часу витратити на фотосесію з тим чи іншим пам'ятником природи чи історії.
6
Щоб відпочинок дикуном вийшов найбільш продуктивним і найменш витратним, квитки до пункту призначення купуйте на місці відправлення, попередньо вивчивши цінову політику кожного рейсу, що дозволить заощадити вам від 500 до 1000 російських рублів. По приїзду на місце відразу купите зворотний квиток, особливо це буде актуально в літній період, тому бажаючих виїхати в один день з вами може бути багато.
7
Після покупки квитка здайте речі в камеру зберігання і йдіть на пошуки житла, це може бути міні-готель, приватна квартира, кімната в будинку або що-небудь інше. Заздалегідь подивіться ціни на житло в цьому регіоні і, якщо господарі намагаються завищити планку, сміливо починайте торгуватися до потрібного вам рівня. Харчування можете здійснювати в місцевих кафе, т.к. ціни в них істотно нижче, ніж в тому ж готелі або в ресторані. Подальший дозвілля плануйте самі виходячи з наявного капіталу.