Як плести картинки на фенечки. Як плести косички з муліне.

Бісерна фенечка - це відмінний подарунок друзям, і ще більшу індивідуальність він набуває тоді, коли ви виплітають на Фенечке гарний візерунок або орнамент, а також літерні сполучення - ініціали друга чи іншої людини, якій ви даруєте фенечку, або його ім'я . Виплітати на бісерних браслетах візерунки і букви не так складно, як здається на перший погляд - ви зможете робити це навіть з початковими навичками бісероплетіння.
Інструкція
1
Для того щоб сплести рівне полотно з рівномірним візерунком, наберіть на нитку з бісерної голкою сім бісерин потрібного кольору і Протягніть голку в кожну другу бісерину, формуючи ланцюжок-мозаїку. Потім нанизуйте на голку ще одну бісерину і Протягніть голку через другу від неї намистину, починаючи наступний ряд браслета.
2
Продовжуйте нанизувати бісеринки і протягувати голку через кожну другу виступаючу бісерину попереднього ряду. Дійшовши до кінця ряду, переходите до плетіння наступного, починаючи його знизу вгору.
3
Наступні ряди продовжуйте плести по черзі зверху вниз і знизу вгору. Ви можете варіювати візерунки в цій методиці плетіння, виходячи з готових схем - виплітають бісером контрастних кольорів зигзаги, точки, смуги та інші прості орнаменти.
4
За допомогою бісеру можна виплітати не тільки прості геометричні візерунки, а й букви, з яких можна складати будь-які слова і імена. Схеми готових букв англійського та російського алфавіту неважко знайти в інтернеті - як для прямого, так і для музичного плетіння.
5
Звіряючись зі схемою, в процесі створення фенечки вплітає бісеріни контрастного кольору, які сформують букви і слова. Ескіз плетіння буквених візерунків також можна заздалегідь намалювати на папері і нанизувати потрібний набір бісеринок одного й іншого кольору на голку відповідно до продуманої схемою.
6
Методика плетіння в даному випадку не буде відрізнятися від вищеописаної - ви тільки зміните узор, який буде вплітатися так само, як було описано вище.
Фенечки з ниток, або «браслети дружби» давно завоювали любов безлічі людей різного віку - як дітей, так і дорослих. Плести фенечки нескладно, але такий браслет може стати пам'ятним і дорогим подарунком, особливо, якщо він пліток в колірній гамі, яка якимось чином відповідає образу людини, який носитиме фенечку. Особливо цінуються фенечки, на яких виплітаються літери і слова - це можуть бути побажання, імена, ініціали, і інші поєднання. Виплітати на Фенечке літери неважко - в цій статті ви дізнаєтеся, як робити це на прикладі техніки прямого плетіння.
Інструкція
1
Букви в Фенечке плетуться тими ж вузлами, що і загальне полотно - різниця буде в переплетенні квітів. Вузлики іншого кольору на загальному тлі сформують контури ваших букв і слів.
2
Відріжте кілька ниток муліне двох кольорів - наприклад, з боків розташуйте по дві нитки одного кольору, а в центрі - п'ять ниток іншого кольору. Праворуч розташуйте ще одну нитку, яку не потрібно відрізати від мотка - їй ви будете виплітати вузли на нитках основи.
3
Робочої ниткою обв'яжіть справа наліво все нитки, поки не дійдете до крайньої зліва. Потім перейдіть до наступного ряду і пров'яжіть вузлики на кожній нитці зліва направо.
4
Найкраще заздалегідь мати перед очима схему майбутньої фенечки - в ній точками повинні бути відзначені ряди вузликів, а іншими квітами виділені вузлики, які формують літери . Таким чином, ви будете знати, в якому ряду починати міняти кольори на вузликах.
5
Продовжуйте плести фенечку фоновим кольором, поки не дійдете за схемою до ряду, на якому з'являються перші фрагменти букв. Після того, як ви сплете кілька фонових вузликів, і настане момент сплести перший вузлик літери , плетіть його в протилежну сторону - наприклад, якщо фонові вузлики йшли справа наліво, то вузлик літери повинен йти зліва направо.
6
Точно так же, якщо фонові вузлики йдуть зліва направо, то вузлик літери повинен в'язатися справа наліво. Продовжуючи фонові вузлики, плетіть їх у тому ж напрямку, що і спочатку - протилежно кольоровим текстовим вузликах.
7
Затягуйте вузли сильніше, щоб візерунок виходив рівним і акуратним. Таким способом ви можете сплести будь-яку літери як російського, так і англійського алфавіту.