Як зробити іграшкову ракету.

Іграшка, зроблена власними руками, може стати відмінним розвагою для вас і ваших дітей, а також вдалим способом провести час, адже процес виготовлення саморобної іграшки - наприклад, іграшкової ракети - захоплюючий і цікавий. Іграшкова ракета порадує будь-якої дитини і будь-якого дорослого, і виготовити її можна декількома різними способами. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити таку ракету власними руками.
Інструкція
1
Найпростіше склеїти ракету з листа щільного паперу і розфарбувати її фарбами і фломастерамі.Возьміте щільний папір або тонкий картон, і склейте з нього трубку клеєм ПВА, в діаметрі рівну півтора сантиметрам. Ця трубка потрібна для пускової установки. Один кінець трубки оклейте скотчем, щоб збільшити термін служби пускової установки.
2
Потім склейте ще одну трубку з паперу, роблячи її діаметр на міліметр більше діаметру попередньої трубки, і розфарбуйте її фарбами на свій розсуд. Окремо склейте з півкола паперовий конус і приклейте його до верхньої частини трубки-ракети. Конус повинен герметично закривати трубку зовні.
3
Виріжте з паперу стабілізатори і приклейте їх на хвіст ракети, після чого одягніть ракету вільним кінцем на пускову установку і дуньте в обклеєний скотчем кінець пусковий трубки. Якщо все зроблено правильно, ракета полетить.
4
Щоб надати ракеті більш потужний імпульс і задати їй більш високу траєкторію польоту, ви можете ускладнити конструкцію пускової установки. Для цього в якості установки використовуйте звичайний насос, що подає повітря в трубку після натискання педалі.
5
Якщо ви хочете ще більше ускладнити процес запуску ракети, виготовте дистанційну пускову установку. Для цього використовуйте шланг, що йде безпосередньо до ракети, встановленої під потрібним кутом для запуску, кульовий водопровідний кран, тонометр, повітряна кулька, пластикова трубка, фанерний ящик, дошки і нитки.
6
Просвердлите в ящику два отвори. В один отвір вставте пластикову трубку, в інше - втулку з шматочка авторучки. Зсередини ящика до кінця трубки прикріпіть повітряну кульку з допомогою ниток. Закріпіть разом трубку, кульовий кран і штуцер, щоб виготовити перехідник на шланг.
7
Повітря нагнітається в повітряна куля, після чого кран повертається, і потік повітря спрямовується до ракети, надаючи їй пускову силу.
Багато кому ще в шкільні роки доводилося Куля грудками папери з розібраної авторучки в голову однокласникам. А це простеньке пристрій є свого роду прототипом справжньої духовий трубки. Свого часу цим зброєю користувалися американські та інші племена, виготовляючи ці трубки кожне по-своєму. Ви й самі можете зробити такий метальний снаряд, що став прототипом сучасного пневматичної зброї, з підручних засобів.
Інструкція
1
Вам знадобиться безшовна труба з металу довжиною 150-200 см і внутрішнім діаметром близько 1,5-2 см. Переважний матеріал - алюміній. Труба не повинна мати деформацій і вигинів.
2
Якщо ви хочете зробити зброю потужнішим, нехай труба у вас буде складатися з 2-3 секцій. Вона і складатися буде легко, і розкладатися, не займаючи при цьому багато місця в складеному вигляді. А кріпити секції між собою можна за допомогою сполучної трубки, що має трохи більший діаметр. Коли необхідно ви можете надіти сполучну трубку в місці з'єднання секцій і затягнути її невеликими хомутиками, обладнаними маленькими гвинтами.
3
Тепер зробіть мундштук з спринцівки або чогось ще, що може підійти, щоб охороняти свої губи від контакту з металом. Відмінний мундштук вийде, скажімо, з пластмасової пробки від шампанського. Вам потрібно просто обрізати у пробки денце і щільно увігнати її в трубку .
4
Навернений до мішені зріз трубки закрийте пластмасовою кришкою. Це необхідно для того, щоб в трубку під час її бездіяльності не потрапляла пил і бруд.
5
Тепер вам потрібно вибрати, чим ви будете стріляти з вашої духовий трубки. Це можуть бути пейнтбольні кульки, бамбукові шпажки і багато-багато іншого. Перед вами тут відкрито безмежне поле для творчості. Можна зробити справжнісінькі стріли довжиною до 10-30 см. Зробіть задній кінчик стріли трохи потовщеним, щоб він наближався до внутрішнього діаметра трубки. Так ви досягнете необхідного тиску повітря, при видування стріли з духовий трубки.