Витривалі квіти для саду.

Витривалі квіти - це справжня знахідка для садівників. Вони невибагливі, тому що не вимагають особливого догляду крім поливу і прополки, стійкі до захворювань, заморозків та шкідників.

Багаторічні квіти для саду

До витривалим багатолітникам можна віднести: айстри багаторічні, золота куля, ірис, лилейник, дельфініум.Астри багаторічні відрізняються рясним і тривалим цвітінням. Вони добре пристосовані до різних грунтових умов, добре розростаються і цвітуть навіть при поганому догляді. Розмножують їх насінням або поділом куща.
Щоб айстри добре цвіли, садити їх потрібно на відкритому сонячному місці.
Золота куля (рудбекия) - морозостійкий й невибаглива рослина , яке рясно цвіте з серпня до самої глибокої осені. Стебла золотого кулі досягають двох метрів у висоту, квіти у нього великі, жовтого забарвлення. Розмножують рослина діленням кустов.Іріс - рослина, яка добре переносить зиму. У ірисів великі квіти, які сидять на товстих квітконосах по 5-8 штук. Окраса вони можуть найрізноманітнішого: білого, жовтого, синього, рожевого, фіолетового, буро-червоного. Розмножують ірис діленням кореневищ і насінням. Квітучий ірис має ніжний приємний запах.Лілейнік - зимостійка і маловимогливих рослина з великими помаранчевими або жовтими квітками, які розташовуються по кілька штук на довгому квітконосі. Весь лилейник досягає висоти до 1,5 метрів. Розмножують рослина діленням куща. Використовують для посадок уздовж доріжок і огорож. Дельфініум - морозостійкий многолетник, який досягає у висоту 2,5 метрів. Цвіте дельфініум ліловими, синіми, блакитними і білими квітами. Розмножують його насінням, діленням кущів і живцями.
Щоб дельфініум цвів якомога довше, обрізайте відцвілий стебло на? довжини.

Однорічні квіти для саду

Однорічники прикрашають своїми квітами і декоративною зеленню клумби з весни , все літо і до пізньої осені. Розмножують їх насінням, які потрібно дуже рано висаджувати через тривале вегетаційного періоду. Багато однолетники мають дуже сильний приємний аромат, тому їх часто висаджують поряд з терасами, біля будиночків на дачі, з боків доріжок. До витривалим однолетним квітам, які користуються великою популярністю у садівників, відносяться: календула, чорнобривці, петунія.Календула (нігтики) - це невибагливе, стійке до морозів рослина. Цвіте протягом усього літа невеликими жовтими або помаранчевими кольорами. Добре виглядає в групових посадках, одиночні рослини губляться на тлі інших квітів. Чорнобривці мають міцний прямостоячий стебло, висота якого може варіюватися від 20 до 80 сантиметрів. Дуже ароматне рослина з жовтими або помаранчевими кольорами, які можуть бути простими або махровими. Петунія - це трав'яниста рослина з красивими великими квітами різних відтінків. Вони можуть простими або махровими, зазвичай цвітуть поодиноко.