Як зробити іграшкову машину. Як робити паперові ігрушичную машину в ручну.

Для багатьох дітей саморобна машинка може стати набагато більш дорогий і пам'ятної іграшкою, ніж пластмасова модель, куплена в магазині. Іграшки, куплені в магазині, можуть повторюватися і в інших дітей, а машинка, виготовлена руками, буде належати тільки дитині - це буде його унікальна іграшка, зроблена від початку і до кінця власноруч. Крім того, процес виготовлення машинки може залучити і дорослих - і спільна творчість ще більше зблизить їх з дітьми. Виготовити машинку з паперу нескладно - це займе всього кілька хвилин.
Інструкція
1
Візьміть прямокутний лист простий або кольорового паперу і складіть його вздовж, намітивши чітку складку. Вузький край зігнутого аркуша перегніть спочатку на себе, потім від себе, сформувавши перехресну складку.
2
Потім складений навпіл прямокутник з наміченими лініями згину на вузькій частині зігніть, утворивши трикутник. Після цього повторіть вищеописані дії з іншим вузьким краєм прямокутника - скрутіть з нього точно такий же трикутний елемент. Довгі бічні сторони прямокутника складіть уздовж до центру, пропрасувавши складки.
3
На одному з трикутних країв фігури загніть куточки трикутника вгору - ця частина буде передньою частиною майбутньої машинки.
4
Після цього візьміть заготовку іграшки за задню частину і плавно перегніть її вперед, не роблячи чіткого згину, так, щоб загнуті спереду куточки увійшли в кишеню над трикутником задньої частини фігури.
5
Задня частина після виконання цієї дії придбала опуклі обриси. Пальцями вогне її всередину і зафіксуйте в увігнутому положенні.
6
Раскрасьте машинку, приклейте до неї номери і картинки, вирізані з журналів. Нескладно виготовити ще кілька автомобілів інших забарвлень - і можна влаштовувати домашні гонки, які стануть захоплюючою грою для вас і ваших дітей.