Усе про КОРДИЦЕПС.

Гриб кордицепс протягом тисячоліть використовується в східній медицині для лікування різних видів захворювань. Він рекомендується при хворобах печінки, туберкульозі, бронхіальній астмі і, як стверджують китайські цілителі, дає позитивні результати навіть при лікуванні онкологічних захворювань.

Імператорський гриб

Кордицепс - це гриб, який належить до групи Піреноміцетов, що паразитують на личинках і тілах деяких комах. У нетрадиційний медицині Сходу, якщо вірити древнім трактатів китайських і тибетських цілителів, він застосовується більше двох тисяч років. І раніше через складність його видобутку - а кордицепс росте на висоті понад чотири тисячі метрів над рівнем моря при нестачі кисню і сонячного світла і збирається тільки вручну - довгий час був доступний лише імператорам і їх наближеним. Тому кордицепс і отримав свою другу назву - «Імператорський гриб».
Сьогодні кордицепс раніше є дорогим« задоволенням »: ціна за один його кілограм досягає 25000 доларів.
В даний час кордицепс став більш доступним. Капсули, до складу яких входить китайський кордицепс, без проблем можна придбати в китайських і тибетських компаніях, через представників компаній або в інтернет-магазинах.

Коли корисний кордицепс

Цінність кордіцепса полягає в його складі, основу якого складають міцелій, кордіцепін, аденін, пептиди, полісахариди, манітол, аденозин і багато інші мікроелементи. Прийом кордіцепса благотворно позначається на стані імунної системи людини, будучи прекрасним імуномодулятором, він підвищує опірність організму до різних захворювань. Кордицепс рекомендується використовувати як загальнозміцнюючий засіб, так як він створює невидимий бар'єр для проникнення в організм різних вірусів і мікроорганізмів: пневмокока, золотистого стафілокока, гепатиту, герпесу, грипу, а крім цього, перешкоджає утворенню тромбів, виводить з організму шлаки і токсини, розпушує камені в нирках, поступово перетворюючи їх в пісок. Благотворно впливає на стан печінки, пригнічує розвиток вогнищ онкологічних пухлин. Примітно, що у кордіцепса немає протипоказань. Його успішно застосовують як дорослі, так і діти.
Наприклад, є факти, коли кордицепс давали дітям в однорічному віці, і при цьому зауважували помітні результати у зміцненні організму та підвищенні імунітету.
. Кордицепс рекомендується застосовувати при захворюваннях органів дихання, ГРВІ, грипі, пневмонії, бронхіті, вірусному гепатиті, герпесі, при захворюваннях сечостатевої системи чоловіків і жінок, захворюваннях придатків, простатиті, пієлонефриті, при бородавках, оперізуючий лишай, цукровому діабеті, серцево-судинних захворюваннях, в період реабілітації після інсультів та інфарктів, для профілактики онкологічних захворювань і між курсами хіміо- і променевої терапії.