Дихальна гімнастика для схуднення.

Незважаючи на те, що найефективнішим засобом зниження ваги залишаються фізичні навантаження, багато людей нехтують ними через надмірну зайнятість і напруженого ритму життя. Для таких людей, та й для всіх інших, існує проста і дуже ефективна гімнастика, яку можна робити в будь-який час, не замислюючись про створення особливих умов для її виконання.
Згідно з останніми дослідженнями, правильно виконана дихальна гімнастика здатна спалювати більше жиру, ніж біг підтюпцем і їзда на велосипеді. Вона також підтримує високий рівень обміну речовин протягом дня і заряджає енергією. Крім того, вправи можна робити на робочому місці, в транспорті, вдома перед телевізором і під час уборкі.Ученое співтовариство з недовірою зустріло перші висновки про те, що швидко і ефективно схуднути можна за допомогою одного тільки правильного дихання, хоча й до цього було відомо , що дихальна гімнастика сприяє позитивним змінам загального фізичного стану. Однак подальші дослідження підтвердили цей факт.Во час стресових ситуацій, а також при напруженій роботі людина починає дихати неглибоко, поверхово, що сильно знижує рівень кисню в його організмі і викликає слабкість і апатію. Крім того, через прогресуюче забруднення атмосфери, рівень кисню у вдихуваному повітрі неухильно знижується, що погано відбивається на загальному стані здоров'я, в тому числі і на обмінні процеси організму. Правильне дихання здатне вирішити проблему насичення киснем, що обов'язково допоможе не тільки в зниженні ваги, але і в оздоровленні человека.Научіться лікувальному диханню можна за допомогою відео уроків цзяньфей або на онлайн консультаціях по комплексам цих вправ.

Користь дихальної гімнастики

Без кисню не обходиться жоден процес організму. Він потрібен травному тракту, щоб засвоювати живильні речовини, в тому числі і жири з вуглеводами, при нестачі цього елемента обмін речовин сповільнюється, і жири з вуглеводами «відкладаються про запас», утворюючи зайві складки.
При насиченні киснем обмінні процеси посилюються на 30% вже протягом декількох хвилин, і таке положення триває кілька годин.
Швидкому і стійкого зниження ваги сприяють також молекули аденозинтрифосфату, або АТФ, завдання яких пересувати поживні речовини до клітин. АТФ для нормальної роботи потрібно лужна середа, яку може забезпечити лише високий рівень кисню. Кисень також допомагає окисляти жир, що сприяє зменшенню жирової прослойкі.Кроме того, дихальні вправи сприяють очищенню організму від різних токсичних елементів, таких як пестицидів, консервантів та багатьох інших. Приблизно 70% токсинів стають газоподібними і вилітають через ніс при видиху, а отже, глибоке рівне дихання допомагає приблизно в 5 разів швидше очистити тіло від шкідливого впливу нітратів.
Зниження токсичною навантаження на організм призводить до того, що тілу більше не потрібно будувати захист від шкідливої дії з жирового прошарку, а значить , ви будете худнути набагато легше і швидше.

потрібна вам дихальна гімнастика?

Здається неймовірним, але багато людей протягом дня використовують не більше чверті від загального обсягу своїх легкіх.Чтоби оцінити, чи потрібні вам дихальні вправи, і споживаєте ви достатню кількість кисню, проведіть спеціальний тест. У спокійному і розслабленому стані покладіть одну руку на свій живіт, а іншу на груди, зробіть кілька вдихів і видихів таких же, які ви робите в повсякденному житті. Подивіться, рухалися Чи при цьому ваші руки.
При правильному диханні рука на грудях повинна залишатися на одному рівні, а рука на животі рухатися вгору і вниз. Такий рух каже про максимальний надходженні кисню, про те, що ви дихаєте досить глибоко.
Рух руки, лежачої в області грудей, говорить про поверхневому диханні і явному кисневому голодуванні.

Етапи дихальної гімнастики

Для ефективного схуднення робити наступні вправи необхідно не менше п'ятнадцяти хвилин в день, можна розбиваючи їх на три етапи, по п'ять хвилин кожен. Займатися можна де завгодно, головне під час гімнастики мати можливість повністю зосередитися на процесі диханія.Первий крок - глибокий вдих. Розслабтеся і максимально швидко і глибоко вдихніть повітря через ніс, наповнюючи весь обсяг легенів, наскільки це можливо. Руку покладіть на живіт, щоб контролювати підняття діафрагми.Второй крок - утримання повітря. Затримайте дихання, напружуючи при цьому м'язи черевного преса, підніміть і підтягніть шлунок якнайвище. Завмріть в такому положенні не менше ніж на 10 секунд.Третій крок - нахил і стиснення. Чи не видихаючи набране повітря, нахиліться вперед і повільно випрямтеся. Намагайтеся, щоб плечі під час нахилу залишалися на одному рівні. Напружте сідничні м'язи і завмріть ще на 10 секунд.Четвертий заключний крок - видих. Зробіть повільний видих через рот з опором, уявляючи, ніби дмете в невелику соломинку. М'язи преса і сідниць не розслаблятися до повного закінчення видиху.