Як виготовити снасть.

снасті для лову риби буває дуже багато, і зовсім різних. Вид снасті залежить від місця лову, пори року, планованої риби, на яку буде проводитися "тихе полювання". У середній смузі найчастіше за все ловлять на донні снасті, так звані "донки".
Вам знадобиться
  • Удилище
  • Катушка
  • Леска
  • Грузило
  • Насадка
Інструкція
1
Для створення донної снасті на самому початку потрібно підібрати вудлище. Якщо рибалка планується з берега, то знадобиться більш потужне вудилище, для закидання двома руками. Якщо ж рибалка планується з човна, то вудку можна підібрати легше і коротше, щоб її було зручніше закидати.
2
При виборі котушки треба врахувати, що використання потужної інерційної котушки дасть рибалці можливість безбоязно витягувати досить важкі трофеї. Тому за такої можливості донну снасть краще оснастити професійної котушкою.
3
При виборі волосіні потрібно керуватися умовами лову й передбачуваної рибою. Найчастіше в якості основної волосіні використовують шнур перерізом до 35 мм, а в повідках вже вибирають лісочку тонший, щоб чітко було видно саму акуратну клювання.
4
Вантажило для донної снасті має бути достатньо потужним, щоб насадка далеко закидати, і залишалася на дні навіть при сильній течії. Однак перед занедбаністю обов'язково потрібно звіряти тест вудилища і вага грузила, щоб не зламати бланк.
5
Після того, як снасть зібрана, потрібно насадити приманку на гачок, закинути донку, зачепити сигналізатор клювання (зазвичай дзвіночок), і чекати упіймання трофея.
Корисна порада
На риболовлю краще брати з собою кілька снастей, щоб у разі обриву або заплутування снасті швидко перебудувати вудку.