Як виглядали атланти.

Як виглядали атланти? На це питання сучасним ученим, незважаючи на всі можливості, відповісти непросто. Багато фахівців в описі атлантів посилаються на зовнішність жителів Канарських островів, корінних гуанчес.
Інструкція
1
Люди гуанчес мали світле волосся, світлі очі і білі обличчя, вони були досить високими, міцними, здоровими. Можна сказати однозначно тільки те, що атланти в більшості міфів і описів згадуються саме зі світлим або рудим волоссям. Але до нас практично не дійшли описи цих людей, хіба що портрети бранців, захоплених Рамзесом III, зараховувалися ці бранці до «людей моря».
2
Ці люди були значно вище єгиптян, вони мали довге світле волосся, часто кучеряве. Відрізняло їх від жителів Єгипту і міцна статура, і орлині носи, і гордовитий, неприступний погляд. Розріз очей, судячи з малюнків на стінах, у бранців був дещо розкосий, голови яйцевидної форми. Схожі обриси виявляються і на етруських малюнках, знайдені похоронні зображення дружини і чоловіка дозволяють говорити про те, що саме такими, швидше за все, і були атланти. Також можна судити і про те, що етруски дуже схожі з атлантами, і схожість це вони зберігали досить довго, до асиміляції з римлянами.
3
Гігантами атлантів вважали тому, що вони були вище людей, що належали до решти народностям. Якби з атлантом зустрівся сучасна людина, то велетнем він би атланта вже не назвав. Але вони однозначно були сильними людьми, і міцна статура успадкували від своїх предків-кроманьйонців.
4
Атланти - це люди, які любили спорт і подорожі. Але їх не можна було назвати миролюбними землеробами, атланти були воїнами, агресивними, від військових походів і битв атланти отримували явне задоволення.
5
Життя в певній ізоляції від великого світу зробила атлантів підозрілими, недовірливими. Враховуючи те, що вони були вище і сильніше інших людей, можна говорити, що все це в сукупності додало атлантам впевненість у власній перевазі. Втім, вони були і розвиненою, розумною расою, яка активно використовувала техніку, розвивала науку.
6
Все те, що ми сьогодні знаємо про атлантів, дещо виходить за рамки того, що мало б відбуватися в той час: їх цивілізація була явно більш розвиненою у всіх сенсах і відносинах - від фізичного вигляду до гірничодобувної галузі та монументальної архітектури.