Як вибрати тротуарну плитку.

Сьогодні все більше дачників і власників заміських будинків використовують для облаштування ділянок тротуарну плитку. Нею викладають майданчики для автомобілів, влаштовують доріжки, а також мостять під'їзди і двори. Таке покриття в порівнянні з асфальтобетонним краще витримує температурні перепади, розрізняється за кольором і формою і за необхідності може бути демонтовано, а потім встановлено на колишнє місце.
Інструкція
1
Врахуйте, що хороша тротуарна плитка не може коштувати дешево. Наприклад, для виробництва квадратного метра кольорової плитки використовується близько 0,5 кг фарбувального пігменту. Тільки один цей компонент коштує близько 10 доларів за кілограм. А використання спеціального сучасного обладнання та інші компоненти бетонної суміші теж мають свою ціну. Низька вартість виробу свідчить про використання низькосортних матеріалів і, можливо, про нехтування нормами технічних умов.
2
Зауважте, що гладка поверхня плитки не завжди свідчить про її якісності. Уточніть, яким способом досягнутий глянець. Добре, якщо він отриманий за допомогою введення в бетонну суміш спеціальних добавок, і погано, якщо гладкість досягнута шляхом збільшення кількості води. Останнє негативно позначиться на міцності плитки.
3
Щоб зрозуміти, який із способів надання поверхні гладкості був використаний, візьміть два вироби і злегка вдарте їх один про одного. Якщо ви почуєте дзвінкий звук, плитка виготовлена у відповідності з усіма правилами з використанням якісних матеріалів. Глухий звук свідчить про перенасичення вироби водою або використанні неякісних матеріалів.
4
Подивіться на насиченість кольору плитки. Яскравий колір може досягатися шляхом додавання дорогих пігментів, що неодмінно відбивається на ціні, або передозуванням звичайних барвників, а це істотно знижує не тільки ціну, але і міцність плитки.
5
З'ясуйте, який матеріал був узятий за основу. Тротуарна плитка, при виготовленні якої використовувався глинистий пісок, прослужить всього пару років. Оскільки глина і цемент - матеріали несумісні, така плитка буде руйнуватися під дією морозу та вологи. Про наявність в плитці глини сигналізують жовті плями на зворотному її боці.
6
Попросіть одну плитку, виставлену в якості зразка, і розколіть її. Якісний виріб всередині однорідне, без пір і пустот. Кольорова плитка повинна бути повністю профарбована у всю товщину. Виріб, у якого пофарбований тільки зовнішній шар, що не довговічне. Пігменти розслаблюють бетон, який розшаровується.
В даний час, проживаючи більшу частину часу в місті, люди звикли користуватися всіма благами цивілізації, такими як вода, газ, засоби зв'язку та електрику. І коли заходить питання про поїздку у вихідні на дачу, вони намагаються забезпечити собі той же комфорт. Проте одним з найнеобхідніших приладів на дачі є плита, призначена для приготування їжі. Брати з собою стаціонарну дуже проблематично і тому найчастіше використовують настільну газову плиту.
Інструкція
1
Перевага газової плити полягає в її портативності, невеликій вазі (близько 6 або 8 кг), незалежності від електрики, простоті конструкції і зручності експлуатації. І, найголовніше, у більш низької вартості в порівнянні з електричною, особливо індукційної.
2
Перед тим як вибрати настільну газову плиту для дачі, варто визначитися з кількістю осіб, які будуть з вами перебувати, терміном перебування на дачі і площею самої кухні. Залежно від того, де перебуватиме газова плита, залежить, чи зможете ви встановити двухкомфорочная, трехкомфорочную або чотирьохкамфорна модель.
3
При виборі плити варто звертати увагу на наступне. Настільна плита для дачі повинна бути пристосована для роботи на зріджених газах і їх сумішах, але пам'ятайте, що для цього вона повинна бути укомплектована жиклером (переходником), який буває не у всіх моделях. Також варто звернути увагу на стійкість емальованого покриття - воно має бути практичним. Краще брати плиту з нержавійки, так як вона практичніше і її значно легше мити. Газову плиту купувати краще з кришкою, що запобігає її від засмічення в той час, поки ви їй не користуєтеся.
4
Купувати устаткування з електророзпалом не рентабельно, оскільки для її експлуатації буде потрібно електроенергія. Брати таку плиту варто в тому випадку, якщо на вашому дачній ділянці немає проблем з електрикою. Якщо ж і робити вибір на користь плити з цією функцією, то слід вибирати пьезоподжиг, що став дуже популярним в даний час. Якщо у вас кухня не більше 20 квадратних метрів, то допускається установка тільки двухкомфорочная настільної газової плити.
5
Для того щоб висушити фрукти або спекти пиріг в дачних умовах, можна придбати настільну газову плитку з електродуховкою, якщо у вас на дачі є електрика. На випадок, якщо ви побоюєтеся, що в газовому балоні раптово закінчиться суміш, краще придбати трехкомфорочную настільну газову плиту. Вона складається з двох газових конфорок і одного електричного млинця.
6
З цього можна зробити висновок, що настільна газова плита - це недорога, транспортабельна і компактна побутова техніка, яку ви без жодних проблем зможете самостійно уставити в потрібний час і в бажаному місці. Але навіть при цьому не варто забувати правила техніки безпеки, які свідчать - ні в якому разі не можна вносити зміни в конструкцію техніки самостійно!