Як голитися небезпечною бритвою.

Гоління небезпечною бритвою поступово знову входить в моду, хоча до повного витіснення бритвених верстатів і електробритв справа навряд чи дійде. Проте, любителі використовувати небезпечну бритву все частіше спілкуються між собою на форумах, обмінюючись досвідом та цінними рекомендаціями. Гоління небезпечною бритвою має свої особливості, вона вимагає уваги і обережності.
Вам знадобиться
  • - небезпечна бритва;
  • - піна для гоління;
  • - дзеркало;
  • - вода.
Інструкція
1
Підготуйте особа до майбутньої процедури. Щоб гоління було комфортним, шкіру на обличчі необхідно гарненько змочити і розпарити. Можна вмитися гарячою водою або змочити в ній рушник, ретельно вичавити і на кілька хвилин прикласти до обличчя. Волоски після цього стануть м'якими, а гоління буде максимально гладким.
2
Видавите на долоню піну для гоління і акуратно нанесіть її на ті частини обличчя, які необхідно виголити. Якщо піни під рукою немає, можна скористатися звичайним милом, збивши його в невеликої ємності. В цьому випадку мило наноситься на обличчя спеціальною м'якою пензликом. Але краще все-таки використовувати піну у флаконах, яка ідеально підходить для гоління небезпечною бритвою.
3
Візьміть небезпечну бритву в руку і почніть збривати щетину, починаючи з правого боку особи. Щоб збрити все волоски, слід провести лезом по шкірі два або три рази, направляючи бритву по ходу росту волосся. Зручніше голитися, якщо одночасно з голінням натягувати другою рукою шкіру на обличчі.
4
Тримайте бритву так, щоб кут між шкірою і лезом становив близько 30 градусів. Якщо кут буде меншим, зростає ймовірність порізів, якщо зробити кут більше, тоді гоління не буде якісним.
5
Після обробки бритвою правого боку особи приступайте до лівої сторони. Якщо вам зручніше голитися правою рукою, щось не намагайтеся поміняти її на ліву. У міру знаходження навиків ви зможете без праці збривати волоски навіть з самих важкодоступних місць.
6
Закінчивши зі щоками, переходите до нижньої щелепи і підборіддя. Нахиліть голову вправо і обробіть ліву сторону. Поголіть також праву частину нижньої щелепи. Підборіддя простіше голити, якщо трохи закинути голову назад.
7
Коли всі вкриті щетиною області будуть оброблені, огляньте особа в дзеркало. Якщо подекуди ще залишилися волоски, акуратно видаліть їх бритвою.
8
Ретельно вмивайтеся прохолодною водою, після чого прикладіть до обличчя гаряче вологий рушник. Такий контраст допоможе зняти можливе роздратування і заспокоїть шкіру на обличчі.