Як вивести вебмані на карту.

Вивести вебмані можна на будь-яку карту. Не має значення - Visa, MasterCard або Maestro, а так само в якому банку вона зареєстрована. Переклад приходить на картку протягом 3-5 хвилин, але початкові дії можуть зайняти до 5 днів.
Інструкція
1
Питанням виведення вебмані цікавляться ті, у кого дані гаманці є. Але якщо ні, варто завести, так як з висновком проблем не буде. Висновок можливий в будь-якій валюті, при бажанні можна все конвертувати в ті гроші, які ви хочете використовувати.
2
Щоб виводити кошти на карту, необхідна спеціальна програма для комп'ютера. Найпопулярніша - WebMoney Keeper Classic. Це можливість управляти своїм гаманцем безпечно. Багато років не було потреби її встановлювати, щоб виводити гроші, але з 2013 року безпеки стали приділяти багато уваги.
3
Щоб вивести гроші на карту, потрібен атестат учасника системи не нижче формального. Це підтвердження даних людини, який володіє рахунком. passport.webmoney.ru - на цій сторінці можна зареєструвати атестат. Пам'ятайте, що необхідно вводити реальні дані, в тому числі і паспортні. Після цього цю інформацію доведеться підтвердити трьома документами: фотографія головної сторінки паспорта, сторінки з пропискою і ваше ІПН. Обов'язкова вимога - кольорове і чітке зображення. Після завантаження цієї інформації проходить деякий час, поки адміністратор не підтвердить дані. Це процедура проводиться лише одного разу.
4
На сайті вебмані вибираєте - «висновок на карту». При цьому WebMoney Keeper Classic потрібно включити. Вас відразу ж перенаправляють в захищену зону, де потрібно буде ввести реквізити карти. Будьте уважні в заповненні, щоб гроші потрапили правильно. Введення здійснюється один раз, потім всі дані збережуться.
5
Після введення даних про банк і карті виберіть суму, яку плануєте перекласти. Банк і система вебмані візьме з вас комісію за переказ грошей. Її максимальне значення не складе більше 4,5%, але точна сума залежить від банку. Після введення суми переклад необхідно підтвердити за допомогою мобільного телефону. Вам прийде цифровий код, який ви введете у вікні. Після цього гроші потраплять на рахунок.
6
Перший раз необхідно вводити всю інформацію. Надалі цього робити не доведеться. Карта буде в програмі Keeper Classic, як окремий гаманець. Щоб її поповнити, потрібно лише клікнути на неї, вказати суму і підтвердити переклад за допомогою телефону.
Зверніть увагу
Система вебмані дозволяє прикріплення декількох карт різних банків.