Як діють жиросжигатели.

Жироспалювачі - це біологічно активні добавки, які допомагають боротися із зайвою вагою. Найефективнішими вважаються ті, що використовуються під час фізичних тренувань. Варіанти, які працюють без навантажень не дають суттєвих результатів, хоча і дуже поширені в аптеках і спеціалізованих магазинах.
Інструкція
1
Все жиросжигатели можна розділити на 4 категорії по своєму ефекту: виводять рідину з організму, підвищують температуру тіла, що знижують апетит, що включають жірорастворяющіх компоненти. Іноді речовини змішують, і у одного продукту буває відразу кілька властивостей.
2
Термогенетікі часто використовуються в спортивному харчуванні. Їх компоненти збільшують в крові кількість вільних жирних кислот. Це призводить до прискорення обміну речовин, а значить, жир починає зникати. Але в результаті цієї реакції підвищується температура тіла. Це впливає на серце, судини. Під час тренування спортсмен рясно потіє, навантаження на тіло зростає. Ефект від таких препаратів є, але приймати їх краще під контролем фахівця.
3
Диуретики сприяють виводу рідини з тканин тіла. Сильний сечогінний ефект також дає відчуття схуднення. Але при цьому вимиваються багато амінокислоти та інші речовини, необхідні організму. Даний ефект може наступати і без тренувань, але він буде недовговічним.
4
Речовини, що знижують апетит, допомагають спалювати жир. При цьому людина їсть значно менше, але при фізичних навантаженнях знижує масу тіла. Застосування таких препаратів можливе протягом одного місяця, але не більше. Відмова від їжі викликає дефіцит корисних речовин, що позначиться на загальному стані організму. Навіть при прийомі цього жиросжигателя потрібно пам'ятати про правильне харчування.
5
Сьогодні в рекламі часто згадують про речовини, які спалюють жири. Вони реально існують: холін, монофосфат инозитол, бетаїн допомагають спалити жир. Але знову ж їх вплив пов'язані з фізичним навантаженням. При інтенсивних тренуваннях вони допомагають зменшити жировий прошарок в кілька разів швидше, ніж без добавок. Але не варто вірити рекламі, що випивши чарівну таблетку, можна прибрати живіт. В першу чергу потрібно зайнятися спортом, а тільки потім підбирати препарати.