Як відзначити весілля.

Підготовка до весілля - час хвилююча. З одного боку, і нареченому, і нареченій хочеться, щоб все було "як у кіно": розкішно, з красивим платтям і, можливо, прогулянкою на конях ... З іншого боку - хочеться уникнути зайвої традиційності. Все ж вона більше подобається батькам, але не молодим. Вихід - провести весілля за заздалегідь складеним сценарієм.
Інструкція
1
Якщо ввести в пошуковики "сценарій для весілля", то вийде величезна кількість посилань. Багато з них безпосередньо відправлять вас на сайти фірм, які організовують весілля "під ключ", тобто, беруть на себе всі передвесільні та весільні клопоти: розробку сценарію, костюмів для гостей і молодих, вибір ресторану, машин і т.д. Коштує така свадьба немало: без ресторану - від 200 000 рублів. Зате за ці гроші фірма підготує і проведе дійсно оригінальну весілля , більше схожу на театральну дію - зрозуміло, якщо і молоді, і гості будуть згодні грати відведені ролі. Вибір сценаріїв величезний: лицарська весілля, весілля в стилі Джеймса Бонда, весілля в стилі вамп або ретро.
2
Однак не всі можуть і мають бажання витратити таку значну суму на весілля . При належних творчих і організаторських здібностях провести весілля за сценарієм можна і самим молодим і зголосився допомогти їм гостям. Зрештою, багато з нас колись організовували викуп на весіллі друзів або родичів, готували конкурси на численні вечірки та дні народження.
3
Для весілля за сценарієм потрібно подбати про: 1. власне сценарії - його можна скачати в Інтернеті або прідумать.2. реквізиті і конкурсах - залежно від сценарію. Якщо ви граєте весілля в стилі вамп, то у жениха повинен бути костюм графа Дракули, а обслуговувати гостей повинні не накрохмалені офіціанти, а перевертні, вовкулаки та інша нечисть. Відповідно, на такому весіллі навряд чи виявляться до місця конкурси з киданням грошей в ползункі.3. добровольцях з гостей, які допомагатимуть організовувати весілля , або ведучий. Якщо на весіллі присутні більше 20 осіб, то найкраще найняти ведучого. Ціни на послуги пристойного ведучого починаються від 30000 рублів за всю весілля . Ді-джей або музиканти оплачуються отдельно.4. місці, де зручно буде вести весілля (про це може подбати ведучий). Для середньовічної чи лицарської весілля підійде заміська садиба, але ніяк не ресторан в центрі Москви.5. фотографі або операторі, який буде все знімати.
4
Варто відразу ж попередити всіх гостей, що весілля буде проходити за певним вами сценарієм, щоб вони теж могли підготуватися (припустимо, придбати костюми). Крім того, для гостей старшого покоління таке весілля може виявитися досить несподіваною, так що їм краще теж знати про сценарій заздалегідь. Як правило, якщо весілля проходить за сценарієм, то у кожного гостя є своя, нехай маленька, але роль. Відповідно, кожного гостя потрібно ознайомити з роллю.
5
Ключові ролі краще роздати тим гостям, які точно зможуть прийти. Звичайно, ніхто не застрахований від раптової застуди, проте замінити одного персонажа легше, ніж замінити, припустимо, чотирьох. Організатори або ведучий повинні приїхати на місце весілля заздалегідь і до приїзду молодих підготувати місце проведення весілля і, власне, почати весілля .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=B-3-L0omBK4