Як дістатися до Чехії.

Чехія - дивовижна країна, де можна провести чарівний відпустку. Завдяки тому, що Чеська Республіка знаходиться в Центральній Європі, потрапити туди з Росії не складе ніяких труднощів.
Інструкція
1
Купуйте квиток на літак. Найшвидший варіант потрапити до Чехії - переліт на літаку. Щодня з Москви до Праги виконується 6 рейсів. Ви можете вибрати між двома перевізниками - російською компанією «Аерофлот» або чеським авіаперевізником Czech Airlines. Всього через 2 години 40 хвилин ви опинитеся в столиці цієї чарівної країни. Якщо ви не знайшли відповідного прямого рейсу, можете летіти з пересадкою. Багато авіакомпаній пропонують зручні стикувальні рейси.
2
Купуйте квиток на поїзд. Якщо ви маєте часом і хочете побачити пейзажі Європи з вікна, вибирайте поїзд. Щодня з Білоруського вокзалу відправляється прямий потяг Москва-Прага. У цьому випадку дорога до столиці Чехії забере у вас 32 години. У певні дні до даного складу приєднують вигони з Санкт-Петербурга, Саратова і Адлера. Крім того, ви можете поїхати до Праги з пересадкою. З того ж Білоруського вокзалу щодня відправляються поїзди до Варшави. У польській столиці можна пересісти на інший потяг, який відправляється в Прагу або полетіти на літаку.
3
Купуйте квитки на поїзд і літак. Варіант з пересадками - це відмінна можливість заощадити. Наприклад, з Москви можна доїхати до Польщі, а там пересісти на літак компанії лоу-костера. В Європі подібні авіаперевізники є бюджетними і пропонують квитки за дуже вигідними цінами. Однак купувати квитки цих авіакомпаній слід за кілька місяців до передбачуваної поїздки.
4
Купуйте квитки на поїзд, автобус і літак. Ще один варіант для мандрівників, які хочуть заощадити, а також своєму розпорядженні вільний час. Купуйте квиток на поїзд до самого західного міста Росії - Калінінграда. Потім вам необхідно придбати квиток на автобус, який щодня відправляється до польського міста Гданськ. Час в дорозі займе близько трьох годин. А з Польщі до Праги можна полетіти за допомогою бюджетної авіакомпанії лоу-костера.
Зверніть увагу
Варіант з пересадками підійде тільки для досвідчених мандрівників. Якщо ви відправляєтеся в подорож вперше, вибирайте прямі авіарейси або придбайте тур в туристичній компанії.
Корисна порада
Якщо ви купуєте квитки через інтернет, краще робити це на офіційних сайтах перевізників. Таким чином, ви не будете платити комісію посередникам і убезпечите себе від шахраїв.