Як вивести канцерогени.

Канцерогени - хімічні речовини, які при попаданні в організм можуть ставати причиною мутацій, що в свою чергу може привести до утворення злоякісних пухлин. Канцерогени присутні в різних продуктах і речовинах, тому повністю захиститися від них дуже важко. Але при цьому дуже важливо грамотно і систематично виводити їх з організму, очищаючи його.
Вам знадобиться
  • - фрукти і овочі;
  • - насіння льону;
  • - висівки;
  • - трав'яний чай;
  • - мед.
Інструкція
1
Їжте якомога більше фруктів і овочів, що не оброблених хімікатами. У них клітковина покращує обмін речовин і активізує роботу печінки. Частина цих продуктів споживайте в термічно обробленому вигляді - тоді вони будуть перетравлюватися набагато легше. Особливо корисно їсти яблука, запечені з медом і злаками. А морква і гарбуз містять бета-каротин, який попереджає переродження здорових клітин в злоякісні.
2
Включіть у свій раціон висівки і цільні злаки. Такі продукти не тільки ефективно очищають печінку, яка накопичує в організмі шкідливі речовини, але і благотворно впливають на травлення. Однак добова норма їх не повинна перевищувати 35 г.
3
Регулярно пийте настій з насіння льону. Завдяки цьому ви поліпшите обмін речовин і роботу ШКТ, очистіть кров від холестерину і виведіть з організму шлаки, токсини і канцерогени. Не дивно, що насіння льону знижує ймовірність виникнення ракових захворювань у декілька разів.
4
Займайтеся спортом. Велика частина канцерогенів скупчується в жирових тканинах, ось чому для боротьби з ними потрібно також привести в норму свою вагу. Особливо корисні активні види спорту: теніс, біг, силові тренування, плавання, спортивні ігри та інші.
5
Ходіть в сауну або російську баню, якщо дозволяє здоров'я. Підвищена температура благотворно впливає на обмінні процеси, а активне потовиділення сприяє виведенню з організму канцерогенів.
6
Пийте якомога більше трав'яного чаю з медом. Дуже корисні напої з чебрецем, калиною, шипшиною, березовим листям і кропивою. Вони не тільки ефективно очищають організм від шкідливих речовин, але і відмінно зміцнюють імунітет. А мед взагалі вважається природним очищувачем печінки, тільки додавати його потрібно в теплий чай, а не в гарячий.
7
Відмовтеся від продуктів, що містять канцерогени: згірклого масла, смажених страв, старого хліба, удобрених азотом фруктів і овочів, промислових ковбас та консервів. Завдяки цьому в ваш організм буде надходити набагато менше шкідливих речовин.