Як дешево з'їздити в Європу.

Щорічно країни Європи приваблюють мільйони мандрівників з усього світу. Найпростіший спосіб відвідати Європу - купити путівку в туристичній компанії. Однак багато туристів пропонують дешевший і цікавий спосіб - організувати подорож самостійно.
Інструкція
1
Оформіть візу. Для в'їзду в Європейський Союз вам буде потрібно шенгенська віза. Не багато хто знає, що навіть на цьому етапі можна заощадити. Для цього просто дізнайтеся, де у вашому місті знаходиться консульство обраної країни. На сайті консульства зазвичай є вся необхідна інформація про необхідні документи і часу прийому. Самостійно зберіть потрібні папери і вирушайте в консульство. Таким чином, ви не будете переплачувати фірмам посередникам за оформлення візи.
2
Визначтеся з видом транспорту. Поєднуючи кілька видів транспорту, ви зможете істотно заощадити. В Європі існують бюджетні авіакомпанії, які продають квитки на свої рейси за дуже низькими цінами. Однак лоу-костери літають виключно в країнах Європи. На жаль, російське небо для них закрите. Значить головне завдання самостійного мандрівника - потрапити на територію Європейського Союзу.
3
Складіть докладний маршрут вашої поїздки. Якщо ви плануєте подорож з Москви, ви можете доїхати на прямому поїзді до однієї з європейських столиць. Потім пересісти на літак компанії лоу-костера і долетіти до місця призначення. Складаючи маршрут, вивчіть розклад, продумайте, як ви будете добиратися до аеропорту.
4
Купіть квитки. Знайти відповідний авіарейс, а також придбати на нього квитки, можна за допомогою інтернету. Спочатку дізнайтеся, які авіакомпанії літають в обрану вами країну. Список компаній лоу-костерів також можна легко знайти в мережі. Потім знайдіть офіційний сайт перевізника і замовте квитки.
5
Забронюйте готель. Точно знаючи дати вашої подорожі, можете почати пошуки відповідного місця для проживання. В інтернеті є кілька великих сайтів для бронювання готелів. Там же можна знайти дуже вигідні пропозиції - іноді готелі знижують вартість проживання до 70% за умови, що оплата буде проведена одразу після бронювання.
6
Ще один спосіб істотно заощадити на проживанні - забронювати приватну квартиру. В Європі дуже розвинений подібний вид проживання, коли місцеві жителі за невелику плату надають гостям свої апартаменти. Такі оголошення також можна знайти в інтернеті. До речі, крім того, що квартири іноді коштують набагато дешевше готелів, ви можете заощадити і на їжі. На відміну від апартаментів, в готелях дуже рідко можна зустріти повноцінну кухню. При бажанні ви можете не їсти в кафе, а купувати продуті в сусідньому супермаркеті й готувати вдома.
Зверніть увагу
При бронюванні квитків і місць проживання користуйтеся тільки перевіреними сайтами. Найдешевше замовляти квитки тільки на офіційних сайтах перевізників.
Корисна порада
Перед тим як відправитися в самостійну подорож, почитайте різні туристичні форуми і сайти. Зазвичай там можна знайти велику кількість відгуків та корисних порад від досвідчених мандрівників, які вже побували в цікавій для вас країні.