Як вибрати яйця.

Яйце є натуральним джерелом білка і цінних для організму поживних речовин. Цей продукт має невисоку калорійністю, а завдяки вмісту лецитину і холіну, він сприяє виведенню жирів і холестерину. Дуже важливо вживати в їжу свіжі яйця, тому потрібно вміти їх правильно вибирати.
Інструкція
1
При покупці яєць в магазині звертайте увагу на маркування. Вона повинна бути проставлена на кожне яйце. Маркування, що складається з двох знаків, проставляють на птахофабриках.
2
Визначте за перший знаку на маркуванні допустимий термін зберігання яйця: літера «Д» означає, що продукт дієтичний, який повинен бути проданий протягом тижня. Буква «С» позначає столове яйце, яке реалізується протягом 25 днів. Не купуйте яйця, у яких термін придатності більше місяця.
3
За другим знаку на маркуванні визначте категорію яйця за вагою: літера «В» означає вищу категорію, таке яйце важить більше 75 грам. Буква «О» проставляється на відбірному яйці, його вага 65-75 г, на першої категорії проставляється цифра «1», вага такого яйця 55-65 г. Друга категорія позначається цифрою «2», продукт цієї категорії важить 45-55 г, яйця третьої категорії важать 35-45 грам. Звертайте увагу на дату виробництва, зазначену на упаковці та не купуйте прострочений продукт.
4
Піднесіть яйце до вуха і потрясіть його. Якщо почуєте рух білка і жовтка, продукт зіпсований; у свіжому яйці жовток не рухається. У домашніх умовах можна визначити свіжість куплених яєць, опустивши їх у воду. Якщо яйця потонуть, вони свіжі, з віком 3-4 дні, якщо вони плавають, але глибоко, значить, знесені 7-9 днів тому. Яйця, плаваючі майже біля поверхні, мають вік більше двох тижнів.
5
Зберігайте куплені яйця в холодильнику на верхній полиці або в дверцятах при температурі 2-4оС. Свіжі яйця зберігаються протягом місяця, а відварені круто - не більш 7 днів. Поверхня яйця покриває природна захисна плівка, яка дозволяє яйцю довше зберігатися, тому мийте продукт безпосередньо перед приготуванням.
Зверніть увагу
Колір шкаралупи яйця ніяк не впливає на його якість.
Корисна порада
За відсутності холодильника зберігайте яйця наступним способом: змастіть кожне рослинним маслом, оберніть папером, укладіть в картонну коробку і заберіть її в темне місце.