Як дістатися до зоопарку в Празі.

Празький зоопарк - один з найбільших в Європі. На площі 58 га розкинувся шикарний парк, де можна побачити найрізноманітніших тварин практично в їх природному середовищі існування. Але через свій віддаленого місця розташування багато гостей чеської столиці відмовляються від відвідування цього дивовижного місця. Однак дорога в зоопарк не займе у вас багато часу.
Вам знадобиться
  • - готівка або кредитна картка;
  • - квиток на декілька видів транспорту.
Інструкція
1
Дійдіть до найближчої станції метро. На цьому зручному і швидкому виді транспорту можна доїхати практично до будь-якої частини Праги. Однак, крім метро, до зоопарку вам доведеться їхати ще на автобусі або трамваї. Саме тому вам необхідно купити квиток на декілька видів транспорту. У Празі діє спеціальна система. Ви можете придбати квиток, який діє певна кількість часу, а також призначений для однієї або декількох поїздок на різних видах транспорту. Для того щоб доїхати до зоопарку, вам буде потрібно квиток на кілька поїздок.
2
доїжджає до станції N? Dra Hole? Ovice, яка знаходиться на лінії метро C. Якщо ви їдете з центру, дорога займе у вас близько 10-15 хвилин. Потім виходите з метро за вказівниками Zoo.
3
По виходу з метро і очікуйте автобус №112. Автобуси в Празі ходять точно за розкладом, ви можете уточнити час на спеціальних інформаційних табло на зупинках. Але в будь-якому випадку ви не пропустите потрібний автобус. На цій зупинці завжди багато людей з дітьми, які, так само як і ви, їдуть в зоопарк. Цей автобус довезе вас до самого входу в зоопарк. Дорога займе близько 15-20 хвилин. За цей час ви можете побачити з вікна чудові пейзажі. Справа в тому, що празький зоопарк знаходиться в мальовничому місці серед скель.
4
Крім автобуса, до зоопарку можна доїхати на трамваях №14 або №17. В цьому випадку вам потрібно вийти на Тройській вулиці і пройти трохи пішки.
5
Найцікавіший спосіб дістатися до празького зоопарку - скористатися послугами кораблика. Він відправляється з головного причалу Праги кілька разів на день. Час в дорозі до зоопарку - 1 година. За цей час ви насолодитеся приємною прогулянкою по Влтаві і прекрасними видами. Проте подібний вид транспорту користується підвищеною популярністю у туристів. Тому заздалегідь дізнайтеся розклад і прийдіть завчасно. Інакше на кораблику просто не буде вільних місць.
Зверніть увагу
Обов'язково компостують під час проїзду квиток на транспорт. Інакше він буде вважатися недійсним, а якщо вас зустрінуть контролери, вам доведеться заплатити значний штраф.
Корисна порада
В основному квитки на транспорт продаються в спеціальних автоматах, які приймають тільки монети. Тому заздалегідь розміняйте паперову купюру.