Як роблять дреди.

Дреди - це зачіска з рівномірно поплутаних по всій довжині пасом волосся, які отримують, використовуючи особливу техніку плетіння. Таку зачіску необхідно коригувати в міру росту волосся.
Вам знадобиться
  • - гребінець для начісування;
  • - шпильки;
  • - гумки для волосся;
  • - вовняні нитки;
  • - віск для волосся.
Інструкція
1
Оцініть довжину і стан свого волосся. Після закручування розмір пасом зменшиться на третину, тому 15 см - це мінімальна довжина волосся для цієї зачіски. Враховуйте, що дреди не поліпшать стану ваших локонів. Навпаки, після розплітання волосся можуть виявитися серйозно пошкодженими, і їх доведеться коротко підстригти.
2
Вимийте голову милом за день до процедури плетіння дредів. Не використовуйте кондиціонер, щоб волосся було простіше запитати. У салонах краси перед плетінням для цієї мети роблять легку хімічну завивку.
3
Поділіть волосся на пасма товщиною приблизно з вказівний палець. Оптимальна кількість - 20-50 пасом. В основі кожного дреди повинен лежати квадрат зі стороною півтора сантиметра або менше. Відокремлені пасма закріпіть шпильками або тонкими гумками. Акуратно розділяйте волосся, щоб короткі волоски з однієї ділянки не потрапили на інший, інакше дреди можуть «зростися» біля коріння.
4
Скористайтеся спеціальним гребінцем із зубчиками різної довжини для створення начосом. Ретельно начешіть кожне пасмо, рухаючись від кінчиків волосся до коренів. Ця процедура може зайняти кілька годин. Чим щільніше ви начешете волосся, тим якісніше будуть дреди.
5
Кожне пасмо закручуйте, натираючи її долонями, до тих пір поки вона не перетворитися на щільний волосяний джгут. Для обсягу до дредам на цьому етапі можна додати вовняні нитки.
6
Сформуйте округлі кінчики дредів. Для цього ретельно начешіть кожен кінчик, закрутіть його і щільно закріпіть гумкою на відстані 1 см від кінця. Кожен дреди ретельно обробіть по всій довжині воском для волосся.
7
Протягом двох тижнів щодня скатуйте кожне пасмо один-два рази. Волосся мийте милом або натуральним шампунем. Не використовуйте кондиціонер або бальзам. Через два тижні зніміть гумки з кінчиків волосся.