Флайледі: теорія і практика малих справ.

Флайледі - теорія про легкої і швидкої роботі по дому - з'явилася недавно. Суть її в тому, що прибирання ділиться на блоки і кожен день займає всього кілька хвилин. При цьому в будинку підтримується завжди ідеальний порядок.

Флайледі - сучасна жінка повинна встигати все

Система Флайледі була придумана в Америці. Перекладається вона як «літаюча жінка». Це не просто посібник з прибирання будинку, а новий спосіб життя. Флайледі дбає про себе, своїх рідних і своєму будинку. Вона - ідеальна жінка з ідеальним житлом. Вона не витрачає на прибирання багато часу, тому не втомлюється і не злиться на домашніх, які «вічно все бруднять» .Як же стати такою фантастичною жінкою? Для початку навчіться радіти життю. Прямо з ранку посміхайтеся своєму відображенню в дзеркалі. Через пару днів ви помітите, що світ навколо став більш барвистим, а настрій - улучшілось.Далее - тримайте себе в формі. Навіть вдома наносите легкий макіяж. А головне - надягайте взуття на шнурках. Це потрібно для того, щоб не виникало бажання повалятися на дивані перед телевізором. Адже для цього потрібно нахилитися, розв'язати шнурки зняти черевики. Ці дрібні, на перший погляд, умови, допоможуть завжди тримати себе в тонусі і не лінуватися.

Система Флайледі - як будувати день

День з теорії Флайледі розділений на кілька періодів прибирання. Ранок та вечір називається «Рутина». Ці періоди займають у загальному п'ять - сім хвилин. Вранці і ввечері вам потрібно: помити раковину на кухні викинути сміття розставити посуд по місцях, протерти плиту. Ці прості дії дозволять тримати кухню в чистоті постійно. Після періодів - вранці і ввечері - трохи часу для себе. Вмитися, накласти крем, зробити макіяж або манікюр і т.д. «Рутини» робляться щодня, незважаючи на відсутність часу і бажання.
Не робіть дві справи одночасно. Ви зробите неякісно і одне, і друге.
Друге правило Флайледі - позбавлення будинку від мотлоху. Викинете або роздайте все, чим не користувалися більше року. Тоді в шафах звільниться місце, туди можна буде сховати все, що зараз на виду. Купуючи нове, позбавляйтеся від старого. Не зберігайте непотрібні речі. Все одно ви будете користуватися новими, а мотлох тільки займає місце в гардеробі. Вчасно розбирайте місця скупчення дрібних предметів. Зазвичай все, що лінь нести на місце, кладеться на книжкову полицю, тумбочку, дзеркало. Раз на день розносите предмети туди, де вони повинні знаходитися. Це не займе багато часу і не дозволить купі речей розростися.
Обов'язково радуйте себе - новим кремом, маскою для особи, смачним тістечком. Це допоможе вам зберігати позитивний настрій.
Розділіть квартиру на зони і кожен день забирайтеся тільки в одній. На прибирання однієї кімнати багато часу не потрібно, ви не втомитеся і будете задоволені, що зробили задуманное.Всегда все прибирайте відразу. Щоб не накопичувалася одяг на спинках стільців і м'яте білизну на дошці. Уявіть, що ви ріелтор, і вам потрібно швидко продати квартиру. Подивіться, що потрібно поміняти, полагодити, пофарбувати. Кожен день робіть щось з цього списку. Балуйте себе і хваліть, радійте, що ви все встигаєте і в будинку ідеальна чистота. Позитивний настрій допоможе перетворити щоденну рутину в захоплююче заняття.