Як розпрямити волосся.

Неслухняні волосся в'ються в хаотичному порядку і не хочуть лягати рівно, але їх можна випрямить - благо, для цього продається маса засобів для догляду за кучерявими волоссям. Але не варто забувати, що ефект прямого волосся зберігається лише невеликий проміжок часу.
Інструкція
1
Купіть шампунь, бальзам-ополіскувач та крем після миття з поміткою «володіє розгладжувальним ефектом». Використовуйте ці кошти регулярно і вже через кілька процедур ви помітите видимий результат.
2
Для закріплення ефекту використовуйте праску для волосся. Якщо ви плануєте часте використання прасування, то вибирайте той, що найменше впливає на структуру волосся. При покупці зверніть увагу на температуру нагрівання приладу, чим вона нижча, тим менше будуть пошкоджуватися волосся . Для закріплення зачіски злегка побризкати волосся лаком.
3
Для досягнення довготривалого ефекту прямого волосся зверніться в салон краси. Вам випрямити волосся за допомогою хімічних засобів. Укладання буде триматися від 1 місяця і до півроку. Все залежить від структури волосся і препарату, який використовується для випрямлення.
4
Можете відвідати трихолога. Вам справлять процедуру руйнування структури волосся, після чого вони стануть прямими. Але після неї волосся дуже пошкоджені і потребують догляду. Проводити її можна тільки на сильних і здорових волоссі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=88C1PCXJUg8