Імідж Як засіб спілкування.

Імідж в сучасному світі відіграє важливу роль. Людині, яка досягла певних висот, більше довіряють, у нього вдаліше складається робота, ним пишаються близькі та друзі.
Інструкція
1
Імідж - це не тільки спосіб показати всьому світу, чого вдалося досягти, а й засіб для спілкування з оточуючими. За формою одягу, аксесуарам, зачісці, стає зрозуміло, що представляє із себе людина. І, виходячи з цього подання, люди вибудовують своє ставлення до нього. Тому дуже важливо підтримувати правильний імідж, якщо хочете домогтися чогось від оточуючих.
2
Імідж дуже важливий на роботі. Керівник довірить виконання відповідального завдання акуратному менеджеру в хорошому костюмі, а не постійно спізнюється на роботу разгильдяю. Такі дрібниці як запізнення, брудне взуття, неправильна вимова здатні назавжди «заморозити» людини на самій нижчій позиції. Тому, з першого дня приходу на роботу вишиковуйте правильне уявлення про себе. Так як зруйнувати стереотипи, що склалися набагато складніше, ніж справити потрібне перше враження.
3
Імідж важливий і в родині. Якщо ви не хочете, щоб батьки або партнер все життя вважали вас дитиною, з думкою якого можна не рахуватися, станьте більш відповідальним. Завжди виконуйте обіцяне, намагайтеся допомагати близьким, полегшувати їх життя. Не сперечайтеся через дрібниці, доводячи власну думку. Імідж дорослої людини складається у тих, хто веде себе спокійно і розважливо. І дуже часто члени сім'ї, молодші за віком, але зрозуміли свою відповідальність перед близькими і оточуючими, поводяться більш гідно, ніж старші родичі, яким ця істина ще не відкрилася.
4
Правильний імідж - це спосіб впливати на оточуючих ще до початку розмови. Він допомагає розставити пріоритети, встати на більш виграшну позицію. Успішні ділові люди починають саме зі створення правильного іміджу, а щасливі сім'янина займаються тим же самим в колі рідних. Сприйняття оточуючих - перший крок до плідного спілкування. Створений колись хороший імідж працює на свого господаря роками, приносячи значні дивіденди - як психологічні, так і цілком матеріальні.