Як розширити грудну клітку. Як зробити сертифікат на послуги.

Удосконалення власного тіла - це мистецтво, відоме людям з давніх часів, і сьогодні багато чоловіків приділяють чимало уваги своєму тілу, підтримуючи себе в формі і розвиваючи всі групи м'язів. Найчастіше як початківці, так і досвідчені спортсмени намагаються розвивати грудні м'язи, що дозволяє розширити грудну клітку . Для того, щоб розширити грудну клітку , ви можете виконувати доступні кожному фізичні вправи, що тренують м'язи грудей і дозволяють сформувати гармонійну фігуру.
Інструкція
1
Для того, щоб тренувати м'язи, що впливають на ширину грудної клітки, виконуйте зведення і розведення рук перед грудьми з гантелями, а також жими штанги від грудей вгору з положення лежачи на горизонтальній лаві.
2
Жим лежачи має масу переваг і можливостей - якщо ви зміните кут жиму, виконуючи його не так на горизонтальній, а на похилій лаві, ви зможете розвинути додаткову групу м'язів і наростити м'язову масу.
3
В процесі жиму розводите руки з гантелями якомога ширше, щоб дати їм найбільшу нагрузку.Расшіріть обсяг грудної клітки дозволять руху в положенні лежачи - піднімайте через голову руки з гантелями і зводите їх на грудях, а потім повертайте назад , випрямляючи руки за головою.
4
Ці вправи потрібно виконувати на лаві або на підлозі, а не на тренажерах, щоб все навантаження дісталася грудей, а не спині - в цьому випадку буде розширюватися грудна клітка.
5
Вибираючи гантелі або штангу для жиму, переконайтеся, що їх вага підходить вам - в іншому випадку ви ризикуєте заробити травми і розтягування. На останньому підйомі, щоб збільшити ефективність проведеної роботи, затримайте гантелі внизу.
6
Піднімайте гантелі на видиху, а при опусканні гантелей вниз робіть потужний вдих.
7
Ще один перевірений часом метод тренування грудних м'язів - класичні віджимання, а також плавання під водою з затримкою дихання.