Як бути, якщо вдома холодно.

Оптимальна температура в житловому приміщенні 23-25оС, такий температурний режим дозволяє людському організму діяти найбільш ефективно. Якщо ж температура нижче 18-20оС, не може бути й мови про продуктивній роботі або якісному відпочинку.
Інструкція
1
Причинами низької температури в квартирі можуть бути явища і процеси, за які відповідають ДЕЗ, служби ЖКГ, керуючі компанії. Якщо в батареї подається недостатньо гаряча вода, загальнобудинкові комунікації зношені до критичної межі, порушені норми теплоізоляції при будівництві будівлі, ви можете сміливо скаржитися в ДЕЗ, який зобов'язаний надіслати інженера для перевірки та складання акта. Якщо ваші скарги будуть підтверджені, державні служби за законом зобов'язані виправити ситуацію протягом тижня.
2
Батареї у вашій квартирі входять в загальнобудинкові опалювальне обладнання, тобто оплата за їх обслуговування вже входить в квартплату, а значить, вам зобов'язані поміняти їх безкоштовно, звичайно, тільки в тому випадку, якщо складено акт про їх непридатності для використання . Заміна батарей взимку пов'язана з труднощами, тому що за законом заборонено відключати опалення в зимовий період, а без відключення стояків поміняти батареї не можна, так що про зміну батарей необхідно подбати в теплу пору року.
3
Однією з основних причин низької температури в квартирі є старі вікна, крізь щілини в рассохшиеся рами в квартиру потрапляє вітер, який буквально вистужівает приміщення. Кращим рішенням буде повна заміна віконних рам на сучасні склопакети, це одразу підніме температуру в квартирі на кілька градусів. Якщо ж грошей на нові вікна немає, доведеться утеплювати старі рами - забивати їх ватою, проклеювати папером, конопатіть, заливати щілини герметіком.Еслі у вашій квартирі стара вхідні двері, її також можна утеплити, особливо якщо в під'їзді низька температура.
4
Якщо у вас достатньо коштів, ви можете справити в квартирі монтаж теплих підлог, але пам'ятайте, що на таких підлогах не можна економити, як не можна економити і на роботі фахівців, які будуть проводити встановлення. Неправильно встановлені теплі підлоги принесуть одні неприємності - ділянки полу будуть нагріватися нерівномірно, може зіпсуватися підлогове покриття.
5
опалювальний нормами передбачено певну кількість секцій радіатора на квадратний метр приміщення, іноді з такими нормами складно погодитися, тому ви можете самостійно збільшити кількість секцій вашого радіатора або просто купити додатковий радіатор в квартиру або будинок.