Як використовувати другий комп'ютер Як монітор.

Використання двох екранів відкриває безліч нових можливостей. Наприклад, можна працювати з декількома програмами одночасно або використовувати перший дисплей для пошуку інформації, а другий для написання будь-якого матеріалу. Наявність другого монітора дозволяє створити більш комфортні умови для роботи з музикою, відео і графікою.
Вам знадобиться
  • - другий монітор або ноутбук;
  • - VGA, DVI або HDMI кабель.
Інструкція
1
Другий монітор підключається до комп'ютера з використанням будь-якого відповідного до моделі кабелю - VGA, DVI або HDMI. Досить підключити шнур до відповідного роз'єму монітора і відеокарти ноутбука або настільного комп'ютера.
2
Windows автоматично визначить новий монітор і виведе відповідне повідомлення на екран. Після цього ви зможете відкрити вікно налаштувань, щоб вибрати параметри використання додаткового дисплея. У вікні налаштувань доступні опції дублювання зображення на другий монітор або розширення робочого столу для запуску додатків окремо від головного екрану.
3
Щоб підключити ноутбук в якості монітора для настільного комп'ютера, можна використовувати різні додатки. Серед найбільш популярних безкоштовних програм даного типу можна відзначити ZoneOS. Також існує програма Synergy, що дозволяє використовувати для доступу до екрану ноутбука клавіатуру і мишу від головного комп'ютера, що еквівалентно використанню другого дисплея в якості окремої області запуску додатків.
4
Скачайте вподобану програму, зробіть її встановлення та налаштування. Комп'ютери повинні бути підключені до однієї робочої мережі, за допомогою кабелю або Wi-Fi. Кожна утиліта подібного типу складається з двох частин - серверної і клієнтської. Серверна частина встановлюється на головний комп'ютер, в той час як клієнтська сторона повинна бути налаштована на подключаемом ноутбуці.
5
Після установки запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі і перейдіть в розділ налаштувань. Спочатку регулюються параметри серверної сторони на комп'ютері. Для налаштування дотримуйтесь вказівок програми, які з'являтимуться на екрані.
6
Запустіть утиліту на подключаемом ноутбуці і введіть IP-адресу серверного комп'ютера, який може бути знайдений в налаштуваннях програми, в розділі інформації про мережу. Збережіть параметри. Установка завершена.