Як входити в новий будинок.

Ще в давні часи перед переїздом в нове житло проводили спеціальні обряди, які допомагають закликати добрі сили, очистити енергію будинку й захистити його від негативу, зробити атмосферу в квартирі сприятливою і теплою. Прийшов час ознайомитися з обрядами, які слід здійснити під час переїзду.
Вам знадобиться
  • - кішка або собака;
  • - віник;
  • - молоко і шоколадні цукерки;
  • - церковна свічка або гілка сушеного звіробою;
  • - коровай.
Інструкція
1
Напевно ви вже чули про те, що насамперед потрібно запустити в новий будинок кішку або собаку, так як ці домашні тварини дуже чутливі до негативної і позитивної енергетики. Якщо першопоселенців стане кішка, тоді вона зможе знайти місце з самою негативною енергетикою і забере її. Собака ж, навпаки, покаже найсприятливіше місце в новому житлі, там і рекомендується облаштовувати спальну зону.
2
Пам'ятайте, що тварини - це не єдині істоти, які повинні жити у вашому домі. Будь-яке житло повинне мати свого покровителя, тобто домовика. Якщо минулого житловому місці такої спостерігався, тоді перед переїздом його необхідно забрати з собою на нове місце. Зверніться до господаря будинку з доброї промовою, розкажіть, як він вам подобається, і запропонуйте переїхати разом з вами. Найголовніший предмет в будинку для будинкового - це віник. Ні в якому разі не викидайте старий віник, так як домовик якщо і вирішить переїхати, то вхопившись за його ручку. Якщо ж у вас не склалося відносин зі старим господарем будинку, ніхто не заважає подружитися з новим: залиште на столі блюдечко з молоком і шоколадні цукерки (без обгортки).
3
Почистіть новий будинок від негативної енергії. Для цього вам знадобляться свічка з церкви, гілка сушеного звіробою або пахощі з ароматом лаванди. Починаючи від дверей, зробіть перший круг (проти годинникової стрілки), мета - спалити накопичений негатив. Потім пройдіться по годинниковою стрілкою і уявляйте, як вам буде добре житиметься в новому житлі. Встаньте перед вхідними дверима і витягніть руки вперед долонями вгору, уявіть, що ви ставите захисний щит. Якого він буде кольору - вирішувати тільки вам. Фіолетовий, золотий і ліловий колір принесе в будинок багатство. Алий і рожевий колір обіцяють ніжні стосунки і любов у сім'ї. Сірий і синій забезпечать успіх у роботі та бізнесі. Оранжевий, жовтий і зелений - здоров'я.
4
У перший же день придбання житла влаштуйте бенкет на весь світ. Зберіть всіх родичів і друзів, приготуйте смачне частування. На столі обов'язково має бути Новосільна коровай, який вважається символом достатку і благополуччя в домі. І пам'ятайте, що домовик не любить повільності, тому не тягніть з ремонтом, почніть облаштовувати свій новий будинок.