Як роблять чистку зубів.

Так важливо зберегти зуби красивими і здоровими з перших років життя до самого зрілого віку. Тому стоматологи рекомендують два рази на рік звертатися за допомогою до гігієніста для проведення професійного чищення зубів. Адже це найкраща профілактика кровоточивості ясен, неприємного запаху з рота, потемніння зубів, розвитку пародонтиту та карієсу.
Інструкція
1
Якщо вчасно не проводити процедуру професійного чищення зубів, тоді з часом наліт може стати небезпечним для здоров'я ваших ясен. Бактерії, які живуть в зубних відкладеннях, активно виділяють кислоту. Вона роз'їдає зубну емаль, і зуб в підсумку вражає карієс. Деякі бактерії активно впливають на ясна, викликаючи їх запалення, почервоніння і кровоточивість. Тому краще своєчасно пройти процедуру чищення, ніж потім лікувати зуби. Ніяка паста і щітка не допоможуть впоратися з зубними відкладеннями і стійким нальотом.
2
Стоматологічна чистка зубів зазвичай проводиться в чотири етапи. Першим ділом проводиться ультразвукова чистка. При цьому видаляється зубний камінь. Дана процедура абсолютно безболісна, вона не пошкоджує і не травмує зубну емаль. Скалер як би створює коливальні рухи, в результаті яких і відбувається збивання каменю (він складається з бактерій і відходів їх життєдіяльності, зубний камінь найчастіше є причиною виникнення неприємного запаху з рота).
3
Наступний етап гігієнічної процедури - Air-flow. При цьому лікар направляє подачу струменя аерозолю (що складається з абразивного речовини і води) на зуби і ясна. Водно-повітряно-порошкова суміш піддається під певним тиском через наконечник і очищає всі важкодоступні місця, включаючи кишені ясен до десяти міліметрів. Зуби після цього стають на пару тонів світліше, але даний ефект залишається не назавжди. Тому якщо ви мрієте про білосніжних зубах, тоді можна скористатися процедурою відбілювання.
4
Далі лікар-гігієніст проводить полірування зубів спеціальної абразивної пастою. Цей важливий етап професійного чищення дозволяє повернути зубам не тільки сяйво і блиск, але і знизити можливість докучання нальоту і формування зубного каменю. На завершення всіх маніпуляцій гігієніст покриває зуби пацієнта захисної фторсодержащей плівкою (за допомогою гелю, гака або спеціального ополіскувача). Це підвищує стійкість емалі і служить профілактикою виникнення карієсу.