Як виглядає маслюк.

Влітку і восени на сонячних узліссях соснових і ялинових лісів можна бачити коричневі блискучі капелюшки маслюків. Ці гриби за своїми смаковими якостями відносяться до першої категорії. Їх можна солити, маринувати, сушити, смажити. Дуже смачний і суп з маслятами. Переплутати цей гриб з іншими важко, але можливо.
Інструкція
1
Якщо ви знайшли в лісі гриб, схожий за описом на маслянок, уважно його огляньте. У маслянка - опукла капелюшок. Поверніть гриб так, щоб опукла частина його м'ясистої капелюшки була звернена вгору. В такому ракурсі вона являє собою майже правильне півкуля. Ніжка у маслянка коротка і щільна. Капелюшок найчастіше буває темно-коричневою, але іноді має червоно-коричневий і навіть світло-коричневий колір.
2
Переверніть гриб ніжкою вгору. Нижня частина капелюшки молодого гриба зазвичай покрита білою плівкою. У великих зрілих грибів плівка зазвичай розривається, залишаються тільки купини навколо ніжки, отаке своєрідне кільце.
3
Зніміть нижню плівку. Ви побачите, що нижня частина капелюшки являє собою губку. Маслюк відноситься до губчастим грибам. Інша назва їх - трубчасті, адже губка являє собою не що інше, як безліч зрощених між собою крихітних трубочок.
4
Подденьте ножем плівку, яка покриває капелюшок зверху. Вона дуже легко знімається. До речі, знімають її завжди. До плівці прилипає різний лісової сміття, начебто хвої, травинок і навіть дрібних комах. Крім того, навіть ідеально чиста плівка після варіння стає жорсткою і несмачною.
5
Маслюки зазвичай ростуть колоніями. Виявивши один такий грибок, обов'язково огляньте околиці. Не виключено, що рядочком ви знайдете ще з десяток. Маслюки воліють відносно сухі місця.
6
Є гриб, який зовні дуже схожий на маслянок або молодий боровик, але є неїстівним. Це так званий жовчний гриб. Мабуть, це єдиний з трубчастих грибів, який не вживають в їжу. Він не отруйний, але відрізняється вкрай неприємним і дуже гірким смаком. Відрізнити його від їстівних грибів не завжди легко, але можливо. Капелюшок жовчного гриба має помітний жовтуватий або сіруватий відтінок. Губка може бути синюватою або рожевою, але зустрічаються і молоді жовчні гриби з чисто білими трубочками. В цьому випадку зверніть увагу на ніжку. У маслянка ніжка біла, у жовчного гриба - покрита темним сітчастим малюнком.
7
Розріжте гриб і огляньте м'якоть. У маслянка або боровика вона чисто біла, іноді жовтувата. У жовчного гриба вона часто буває блакитнуватої або блідо-лілового. Якщо м'якоть біла, потримайте гриб на повітрі. Маслюк та боровик залишаться білими, жовчний гриб дуже швидко порозовеет. Дуже корисно спробувати зняти плівку. У маслянка вона відокремлюється легко, у жовчного гриба знімається з працею.
Зверніть увагу
У маслянка є й інші назви. В деяких регіонах ці гриби називають Масляков або жовтяків.
Корисна порада
Ніколи не пробуйте сирі гриби на смак, навіть якщо ви майже впевнені, що знайшли маслянок або боровик.