Як вибрати термопот.

Термопот - це електричний прилад, який нагріває воду для чаю та підтримує її в гарячому стані. За допомогою пристрою, оснащеного функцією нагріву рідини до заданого рівня або функцією відкладеного старту, ви в будь-який час зможете отримувати воду саме тієї температури, яка вам необхідна.
Інструкція
1
Термопоти працюють від електромережі, отже, ці прилади потенційно небезпечні. Саме тому при покупці пристрою обов'язково переконайтеся в тому, що воно обладнане надійною системою захисту. Термопот повинен бути оснащений функцією блокування включення при недостатній кількості або повній відсутності води, а про необхідність долити воду користувачеві сигналізує відповідна індикація.
2
З точки зору безпеки важлива ще одна функція - блокування кнопки наливу в працюючому приладі. Бажано також, щоб у приладу був елемент захисту від ненавмисного натискання ручної помпи. У кожному конкретному випадку необхідно переконатися, що обіцяна виробником функція реалізована в приладі і справді не підведе.
3
Для істинного цінителя чаю краще придбавати термопот, здатний працювати в різних температурних режимах. Задаючи їх самостійно, можна в кожному окремому випадку при приготуванні напоїв різних сортів строго слідувати інструкції виготовлювача. Наприклад, щоб зберегти цілющі властивості зеленого чаю, його необхідно заварювати водою з температурою 80-90оС, для заварювання чорного чаю - 98оС, а для приготування дитячого харчування - 40-60оС.
4
Випробуйте пристрій у дії. При наливанні в чашку води цівка повинна бути рівною і не бризкати в сторони, щоб не обшпарити оточуючих. Будьте уважні, у деяких з моделей з опусканням кнопки наливу може статися додатковий викид води.
5
Зверніть увагу на наявність такої функції, як збереження тепла на певному рівні. Це означає, що температура води, доведеної до кипіння, повинна бути знижена до заданого вами значення. Більшість виробів можуть підтримувати температуру в декількох режимах, але є все ж і такі, в яких передбачено тільки один режим. Щоб не розчаруватися, уточніть це при покупці Термопот.