Як робити подарункові коробочки.

Подарунок в ексклюзивній упаковці доріг подвійно. Найпростіше - використовувати звичайну коробку, наприклад, з-під взуття, сухих сніданків або чаю і зробити їй оригінальний декор. Але іноді неможливо підібрати коробочку підходящого розміру. Однак є вихід і з цієї ситуації - зробити її самому.
Вам знадобиться
  • - щільний картон;
  • - ножиці;
  • - лінійка;
  • - простий олівець
  • - клей ПВА;
  • - кольоровий папір для скрапбукінгу (або будь-яка інша);
  • - стрічечки, мереживо, штучні або живі квіти.
Інструкція
1
Картон покладіть на рівну поверхню. До середини аркуша прикладіть подарунок, який збираєтеся упакувати в коробочку. Це допоможе підібрати потрібну величину упаковки. За допомогою лінійки накресліть прямокутник навколо презенту.
2
Виміряйте висоту подарунка і накресліть ще один прямокутник більшого розміру. Причому відстань між паралельними відрізками має дорівнювати міркою бажаної висоти стінок коробочки.
3
Потім накресліть відрізки на відстані 1,5-2 см від прямокутника. Це потрібно, щоб виконати підворіт на стінках коробочки, який укріпить та зробить край більш акуратним.
4
Викроїте деталь для кришки. Вона повинна бути на 1-2 мм більше дна про всім сторонам, щоб кришка вільно закривала коробочку. Деталі виріжте.
5
У кутах заготовок вийшли квадрати. Прокреслите в них відрізки по діагоналі, які будуть позначати місце згину. Частини для підкоміра над цими квадратами відріжте. Прикладіть лінійку до ліній і прокреслите по ним тильною стороною ножиць. Таким чином згини вийдуть акуратніше.
6
Зігніть у внутрішню сторону коробки припуск на підворіт. Складіть куточки прямокутника, щоб вони дивилися всередину. Приклейте їх до стінок коробочки. Нанесіть на підкоміри клей і приклейте ко внутрішній стороні стінок. Аналогічним чином зберіть кришку.
7
Тепер найцікавіше - декорування. Для цього підійде будь-яка кольорова декоративний папір або старі газети, журнали, карти, ноти і так далі. Подумайте, що найбільше сподобається одаряемому. Ваш подарунок неодмінно повинен бути адресним.
8
Оберніть коробку декоративним папером, приклейте її і до внутрішньої сторони. Прикрасьте дно і бічні стінки коробочки. За допомогою клейового пістолета прикріпіть на кришку букетик із живих квітів, сухоцвітів, мереживо, стрічки, намистини, гудзики або будь-який інший декор.
9
Оригінальна ідея - використати замість традиційної стрічки надувні кульки. Для цього зв'яжіть кілька кульок (Не надутих) в стрічку, обв'яжіть нею коробочку. Кілька кульок з'єднайте в пучок і перев'яжіть посередині, вийде симпатичний і незвичайний бантик.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся подарувати аксесуари, косметику або інші милі жіночі штучки, покладіть на дно коробочки клаптик красивої тканини - шифоновий або батистову хусточку, шматок шовку або оксамиту. Його відтінок повинен поєднуватися з кольором подарунка.