Як перевірити своє здоров'я.

У наші дні, коли проблеми з екологічною ситуацією у великих містах стають все більш серйозними, найбільшу актуальність набуває турбота кожної людини про власне здоров'я . Всім відомо, що своєчасна профілактика і рання діагностика захворювань дозволяють зміцнити стан здоров'я і вчасно впоратися з починаються захворюваннями. У цій статті ми розповімо, на які параметри варто регулярно звертати увагу, контролюючи своє здоров'я і перевіряючи його. Така перевірка допоможе вам завжди залишатися в курсі стану власного організму.
Інструкція
1
Регулярно зважуйтеся. Зважування необхідно, щоб відстежувати зміни ваги, які не повинні перевищувати 2 кілограми на рік. Намагайтеся зберігати стабільну вагу, який змінюється якомога рідше.
2
Раз на рік здавайте загальний аналіз крові, який продемонструє загальний стан вашого здоров'я і допоможе вчасно відстежити відхилення від норми і захворювання на ранній стадії. Також раз на рік потрібно здавати загальний аналіз сечі, результати якого теж можуть сказати чимало про ваше здоров'я і допомогти лікарю в діагностиці ряду відхилень.
3
Для профілактики атеросклерозу не забувайте час від часу визначати рівень холестерину в крові. Це дозволить запобігти проблеми з серцево-судинною системою. Аналіз, що визначає норму або порушення обміну ліпідів в організмі, виконуйте раз в п'ять років у віці від 35 до 45 років, а віком від 50 років аналіз потрібно виконувати раз в два-три роки. У похилому і пенсійному віці аналізи потрібно здавати щороку.
4
Раз на п'ять років у молодому віці здавайте аналіз на визначення рівня глюкози в крові. Після сорока років такий аналіз варто робити раз на два роки, а після сорока п'яти років - раз на рік. Цей аналіз дозволить провести своєчасну профілактику і діагностику цукрового діабету на ранній стадії.
5
Час від часу проводите електрокардіографію - електрокардіограма може стати гарною підмогою для лікуючого лікаря в діагностиці з'являються надалі захворювань.
6
Для профілактики захворювань серцево-судинної системи не забувайте контролювати артеріальний тиск, використовуючи вимірювальні прилади (тонометри) в домашніх умовах. Якщо нормальні показники будуть перевищені - у вас з'явиться привід відвідати кардіолога.