Як грати нападаючому.

Футбольні матчі притягують до екранів телевізорів мільйони вболівальників. Не в останню чергу видовищність цієї гри визначається діями нападників. Саме в їх завдання входить прорив оборони противника і забивання голів. Якщо ви самі вперше вийшли на поле в якості нападника, вам доведеться освоїти тактику позиційної гри і навчитися точно вражати ворота суперника.
Вам знадобиться
  • - екіпірування для гри в футбол.
Інструкція
1
Візьміть до уваги, що нападаючий займає найактивнішу позицію на останній стадії атаки. Форварду доводиться наносити удари в створ воріт з самих різних позицій і дистанцій. Дуже часто нападаючому доводиться бити по м'ячу з найбільш незручних положень. Тому в арсеналі футболіста повинні бути точні і дуже потужні удари головою і ногами.
2
Освойте гру на межі положення «поза грою», перебуваючи поруч з вільним захисником. Тут нападаючому необхідно вміти використовувати кожну передачу партнерів по команді. Ваше завдання - весь час перебувати біля вільного захисника і намагатися першим встигнути до м'яча.
3
Якщо гра йде в центрі поля, візьміть управління діями команди на себе. Організуйте атаку в напрямку воріт противника і максимально повно беріть участь в її розвитку. Нападаючий при грі в центрі поля повинен бути активним у пошуку вільного простору. Важливо також своїми діями вводити в оману гравців суперника, які вас опікують.
4
Коли м'яч опиняється на боці поля вашої команди, відтягніть в лінію півзахисту, вийшовши з під ворожої опіки. Тут найзручніше отримати м'яч і оцінити ігрову ситуацію. Якщо виникають складнощі у партнерів, також грають у нападі, центральний нападаючий вживає заходів до виправлення ситуації, виходячи на вільне місце і відкриваючись для прийому м'яча.
5
Масоване тиск з боку патронуючих вас гравців іншої команди намагайтеся швидко припиняти. Для цього нападнику рекомендується виконувати короткі руху вперед або назад з відходом в сторону. Отримавши м'яч прямо в ноги, швидко оціните позицію партнерів і передайте м'яч тому, хто знаходиться в найбільш вигідному положенні. Після передачі м'яча негайно переміщайтеся на вільне місце біля воріт суперника, відкриваючись для можливої передачі.
6
Коли ви перебуваєте в безпосередній близькості від воріт противника і отримуєте передачу, постарайтеся якомога швидше оцінити обстановку. Якщо умови дозволяють, завершите комбінацію точним і потужним ударом по воротах. Нагородою за вашу майстерність буде забитий гол, привітання з боку товаришів по команді і захоплення уболівальників.