Як вибрати гідрокостюм для полювання.

Одним з найважливіших елементів для підводного полювання по праву вважається гідрокостюм. Хороша екіпіровка дозволяє нирцеві тривалий час перебувати під водою і насолоджуватися полюванням. Щоб мисливцеві було комфортно, гідрокостюм повинен бути виконаний з якісних матеріалів і підібраний в точності за розміром. Правильно вибрана екіпірування підвищує шанси на успіх в полюванні і дає можливість насолодитися перебуванням під водою.
Інструкція
1
Визначтеся, для яких цілей і в якій акваторії буде використовуватися гідрокостюм. Важливо знати, яка звичайна температура води і повітря в цих місцях. Для підводного полювання найчастіше використовуються так звані мокрі гідрокостюми. Вода має можливість проникати в них через негерметичну застібку-блискавку. Від тепла, випромінюваного тілом, вода швидко нагрівається і створює комфортні умови для плавця. Знаючи умови, в яких буде застосовуватися костюм, ви зможете підібрати виріб з найбільш підходящого матеріалу.
2
Вибираючи між «мокрим» і «сухим» гідрокостюмів, прийміть до відома, що перший варіант істотно дешевше. Існують проміжні варіанти костюмів, так звані напівсухі. Застібка в них герметична, але кисті рук і ступні ніг відкриті.
3
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений гідрокостюм. Найбільшою популярністю серед мисливців користуються костюми з неопрену. Товщина матеріалу повинна підбиратися з урахуванням умов застосування гідрокостюма. Пам'ятайте, що однозначно, для якої температури призначений цей костюм, ніхто не скаже. Багато що залежатиме від того, наскільки активно ви будете рухатися при підводному полюванні, а також від передбачуваної глибини занурення.
4
Уточніть у продавця, чи має сподобався вам гідрокостюм особливу підкладку з плюшу. З її допомогою костюм надягати набагато простіше, до того ж підкладка володіє відмінними теплоізоляційними властивостями. Хороший костюм, забезпечений підкладкою, в точності повторює будову людського тіла.
5
Зверніть також увагу на наявність або відсутність у костюма наколінників. Ними обладнують більшість якісних моделей гідрокостюмів, призначених для підводного полювання. Наколінники захищають костюм від розривів, якщо вам доведеться вести полювання у важкодоступних місцях, де можливе зіткнення з твердим ґрунтом або підводними корчами.
6
Обов'язково приміряйте гідрокостюм на себе. Переконайтеся, що він щільно облягає тіло, але не дуже здавлює його. Спробуйте застебнути блискавку. Якщо для цього вам буде потрібна допомога другої руки, найкраще взяти гідрокостюм на один розмір більше. Якщо ж блискавка застібається надто легко, то вам знадобиться костюм меншого розміру. Деякі моделі можна підігнати за розміром на конкретну фігуру. Нехай вас не бентежить додаткова плата за підгонку, адже це забезпечить вам максимальний комфорт при зануреннях.