Як носити ремінь.

З звичайного аксесуара, який нічим не виділявся із загального стилю одягу і завжди був непомітною допоміжної річчю в гардеробі, ремінь або пояс давно став оригінальним і самостійним елементом, який може доповнити ваш стиль, створити додаткові іміджеві акценти в одязі і підкреслити достоїнства фігури. В сучасних магазинах ви знайдете величезний асортимент різних ременів і поясів різних стилів - і в цій статті ми розповімо про те, як і з чим їх правильно носити.
Інструкція
1
Тип ременя, а також те, де саме його варто носити, залежить від того, з чим ви збираєтеся поєднувати ремінь , і на яку подію ви підбираєте наряд. Також тип подбираемого ременя залежить від того, яка у вас фігура - дівчатам з пишними формами не підійдуть занадто яскраві і широкі ремені з масивними пряжками.
2
Якщо у вас немає недоліків у фігурі, вам підійдуть широкі ремені і ремені-гумки, вигідно підкреслюють тонку талію.
3
Темний ремінь , протягнуто в джинси або брюки з низькою посадкою, візуально зменшить живіт.
4
Якщо ви хочете підкреслити груди - надіньте ремінь середньої ширини під грудьми, або візьміть широкий утягивающий ремінь і надіньте його поверх блузки або туніки на талії.
5
Якщо ж ви хочете візуально відзначити талію, яка насправді не сильно виражена - надіньте блузку з ременем на талії, а зверху накиньте кардиган або жакет.
6
Ремінь не повинен надто сильно виділятися з пропорцій і стилю вашого костюма. Якщо ви одягаєте вузькі джинси і витончений топ, не надягайте занадто широкий ремінь . Вузький і легкий ремінь зможе надати оригінальний акцент простому й непримітні костюму або платтю.
7
Також ви можете зіграти на контрастах - надіньте ремінь , колір якого буде контрастним до кольору одягу. Особливо вигідно це виглядає в чорно-білих варіаціях. Мінімалізм і строгість чорно-білих відтінків ніколи не перестане бути модною - ви можете скористатися цим, щоб зробити свій вигляд елегантніше і загадковіше.