Як бути на крок попереду.

Уміння робити щось краще за інших людей, здатність відмінно підлаштовуватися під ситуацію, що склалася і впливати на події, а також звичка безперервно розвиватися можуть зробити вас справжнім лідером по життю. Працюйте над собою, щоб завжди бути на крок попереду.
Інструкція
1
Звикайте безперервно працювати над собою. Якщо ви хочете бути лідером, вам необхідно щодня приділяти час і сили для розвитку власних талантів, підвищення свого професіоналізму. Вчіться чомусь новому, привчите свій розум до постійної активності.
2
Читайте мотивуючу літературу. В книгах, написаних великими, успішними людьми, ви можете знайти безліч корисних рекомендацій. Спробуйте на практиці ті поради, які вже допомогли іншим індивідам стати на крок попереду інших. Читання якісної художньої літератури допоможе вам розвинути мовлення, фантазію і логічне мислення. Твори світових класиків підвищать ваш рівень освіченості. Цікавтеся біографіями знаменитих людей. Вони надихнуть вас на нові звершення.
3
Робіть трохи більше, ніж потрібно. Намагайтеся виконувати свою роботу не просто сумлінно, а якнайкраще. Саме бажання перевершити чужі очікування відрізняє справжнього лідера.
4
Будьте в курсі подій, які відбуваються навколо вас. Не варто вузько обмежувати коло своїх інтересів. Станьте багатогранної, різнобічно розвиненою особистістю. Цікавтеся новинами політики, економіки, культури та медицини, і скоро ви почнете краще інших розбиратися в багатьох питаннях.
5
Тренуйте свою силу волі. Не дозволяйте ліні керувати вашим життям. Робіть те, що вважаєте кращим для вас в даний момент, і приймайте рішення з урахуванням того, що принесе вам користь.
6
Заводите корисні знайомства. Спілкування з успішними членами суспільства додасть вам мотивації і дозволить самому стати краще. Зв'язки з потрібними людьми допоможуть пробити собі дорогу.
7
Визначте для себе цілі. З ними ваше життя стане більш осмисленою. Розбийте великі завдання на більш дрібні етапи і рухайтеся вперед, до їх здійснення.
8
Подивіться на ситуацію з іншого боку. Іноді, щоб вирватися вперед, потрібно знайти нове вирішення проблеми. У цьому вам допоможе вміння мислити нестандартно. Не обмежуйте свою свідомість рамками, і тоді зможете схопити нову ідею, яка принесе вам успіх.
9
доводити почате до кінця. Проявляйте завзятість і наполегливість. Не здавайтеся при появі першої перешкоди. Так ви досягнете набагато більшого. Пам'ятайте, речі, які мають для вас найвищу цінність, отримати складніше.