Як поводитися в страховій компанії.

При настанні нещасного випадку, що призвів за собою заподіяння шкоди, необхідно в першу чергу зв'язатися зі страховою компанією. Грамотне поведінку і знання юридичних норм допоможуть довести правоту і домогтися повної компенсації ушкоджень майна.
Інструкція
1
Страхова компанія найменше бажає відшкодовувати кошти по кожному страховому випадку, а тому необхідно діяти уважно і спокійно. Варто розуміти, що страховики будуть намагатися робити все можливе, щоб зменшити суми виплат і відтягнути терміни їх виконання.
2
При оформленні страхового випадку попередньо зніміть копії з усіх документів, які необхідно надати, оскільки співробітники компаній їх часто втрачають, а відновлення тієї чи іншої довідки може зайняти досить великий проміжок часу.
3
Усі переговори зі страховиками проводите особисто, всі угоди укладайте письмово. Якщо необхідно відправити документи поштою, робіть відправку рекомендованим листом з повідомленням. У тому випадку, якщо співробітники страхової компанії будуть заперечувати факт отримання потрібних паперів, у вас буде письмові докази того, що пакет документів все-таки був отриманий.
4
При проведенні заходів з оцінки збитків будьте наполегливіше. Якщо вас не влаштовує якість експертизи, проведеної страховиком, ви маєте право на оцінку незалежної експертної компанією. Страхова служба зобов'язана прийняти документи, оформлені в ході сторонньої експертизи. Співробітники компанії повинні їх уважно вивчити для з'ясування загальної суми збитку.
5
Не вступайте в конфлікт із страховиками та будьте терплячі, якщо довго не можете дочекатися від них відповіді - за законом термін винесення рішення по страховому випадку може досягати 30 днів. Відмова від виплат повинен бути повністю мотивований і озвучений відповідно до статей закону про оціночну діяльність і федеральними стандартами оцінки.
Корисна порада
Всі питання вирішуються переважно в досудовому порядку. Якщо всі запитані документи будуть юридично правильно заповнені і надані в страхову компанію, то виплати, як правило, проводяться в повному обсязі.