Як поставити в word номери сторінок. Як поставити нумерацію сторінок в ворде 2007.

Нумерація сторінок є обов'язковою умовою правильного оформлення реферату, курсової чи дипломної роботи. Навіть в звичайних роботах, які не мають строгих вимог до оформлення, нумерація сторінок може бути дуже корисна - з її допомогою ви можете швидко знайти будь-яку потрібну інформацію. Функція нумерації сторінок передбачена в будь-якій версії MS Word.
Інструкція
1
MS Word 2003Для початку вам потрібно відкрити меню «Вставка», а потім вибрати пункт «Номери сторінок».
2
Далі, у вікні,, необхідно вибрати параметри нумерації (вирівнювання, розташування цифр). У тому випадку, якщо вам потрібно змінити додаткові настройки, то клацніть на кнопку «Формат».
3
В даному вікні ви можете вибрати формат цифр або букв, який буде використовуватися в нумерації на вашій сторінці. Також ви можете використовувати функцію «Почати з:», що дозволяє міняти цифру, з якої починається нумерація.
4
MS Word 2007 у даній версії MS Word пронумерувати сторінки ще легше. Спершу потрібно вибрати категорію «Вставка», а потім натиснути на список «Номери сторінок». В ньому ви зможете вибрати розташування цифр на сторінці, їх формат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kXHVkwcPYWA
Зверніть увагу
Для бажаючих захистити свої документи Microsoft Word і Excel від перегляду і редагування, є можливість поставити на них пароль. Ставимо пароль на зміну документа Word і Excel. Часто виникає необхідність викласти для загального доступу важливі документи в Word або Excel, в яких знаходиться необхідна для роботи співробітників інформація, яка може змінюватися в перебігу дня неодноразово.
Корисна порада
Звичайно ситуація не дуже приємна, але іноді доводиться напевно самим "запоров" документ, будь то резюме або листа від коханої людини, або ще щось дуже важливе, що не хочеш нікому показувати, для цього і є необхідність поставити пароль на документ Word. Отже почнемо, у відкритому документі Word 2007 необхідно натиснути кнопку в лівому верхньому кутку, потім зі списку вибрати пункт "Підготувати", і далі "Зашифрувати документ"