Як вибрати ультразвукову зубну щітку.

Найсучаснішою на сьогоднішній день різновидом зубних щіток є ультразвукова щітка. Це пристрій ефективно видаляє з поверхні зубів пігментний і м'який мікробний наліт. Крім того, використання такої зубної щітки прискорює вивільнення іонів кальцію і фтору із зубної пасти, сприяючи тим самим зміцненню зубної емалі.
Інструкція
1
Зверніть увагу на ім'я виробника ультразвукової зубної щітки. Пристрої, вироблені такими компаніями, як Ultrasonex, VS, Megasonex або Donfeel, відомі в усьому світі, оскільки при їх виготовленні використовуються виключно якісні і перевірені деталі. Особливу увагу при цьому приділяється найдорожчим елементам щітки (п'єзоелектричний генератор коливань ультразвуку, керуючий мікропроцесор, USM-мотор).
2
Подивіться, який елемент живлення необхідний для роботи щітки. Це можуть бути батареї та акумулятори. Фахівці рекомендують віддавати перевагу приладам, працюючим від акумуляторних батарей, оскільки їм не потрібно часта підзарядка і набувати їх економічно вигідніше, ніж пристрої з звичайними батарейками.
3
При покупці ознайомтеся з санітарно-епідеміологічними висновками і сертифікатами ультразвукової щітки. Це дозволить виключити появу можливих негативних наслідків для здоров'я зубів і порожнини рота.
4
Потримайте щітку на долоні. Її вага повинна бути таким, щоб щіткою можна було легко маніпулювати, він повинен становити приблизно 200 г.
5
Важливим критерієм у виборі ультразвукового вироби є ступінь жорсткості і матеріал, що використовується для виготовлення щетини. Для тих, чиї ясна схильні до кровоточивості і запалень, підійде пристрій з м'якою щетиною. Для більш ретельного чищення зубів при міцних здорових яснах необхідно вибирати щетину середньої жорсткості. Бажано, щоб вона була синтетичною, а не натуральної. Синтетика набагато гігієнічний і володіє більш тривалим терміном експлуатації.
6
Потримайте щітку в руці так, як якщо б ви чистили їй зуби, щоб оцінити зручність ручки. Врахуйте, що дітям зручніше користуватися виробом з більш товстою ручкою. Бажано наявність прогумованих елементів, що запобігають вислизання пристрою з рук.