Як користуватися гарячим воском.

Віск для депіляції являє собою суміш діоксиду титану, різних масел і натуральних смол, він дозволяє якісно видалити небажане волосся з коренем. Процедура видалення волосся гарячим воском менш болюча, ніж епіляція теплим воском, тому її застосовують для епіляції самих чутливих зон - області бікіні, обличчя, пахв.
Інструкція
1
На відміну від теплого воску, гарячий наносять безпосередньо на шкіру, тобто не використовують депіляційних смужок. Після того як він застигне, його можна зірвати рукою, просто взявшись за край. Робоча температура гарячого воску близько 60оС, шкіра під ним розпарюється, пори розкриваються, і процедура епіляції проходить практично безболісно.
2
Перед початком процедури віск необхідно розігріти, для цього потрібна металевий посуд, яку ви можете або придбати разом з воском, або виділити з кухонного начиння. Пам'ятайте - віск дуже складно відмити, і посуд, в якій ви будете його гріти, більше не можна буде використовувати для чогось другого.Еслі металевий посуд у вас вже є, вам немає сенсу купувати віск у банках, краще купувати гранули або брикети, це дозволить істотно секономіть.Воск можна розігріти на звичайній плиті з використанням водяної бані, але набагато зручніше це робити в спеціальному воскоплаве, з ним процедура епіляції значно спрощується. Втім, він коштує досить дорого, тому його варто купувати тим, хто твердо вирішив користуватися гарячим воском все життя.
3
Перед епіляцією гарячим воском переконайтеся, що видаляються волоски більше 3 мм завдовжки, волоски меншої довжини віск не візьме. Перед нанесенням воску шкіру бажано обробити тальком або дитячою присипкою, це робиться для того, щоб віск слабкіше прилипав до шкіри, а значить менше травмував її. Заздалегідь підготуйте яке-небудь масло, з його допомогою ви легко видалите з шкіри залишки воску.
4
Під час плавлення весь час перевіряйте температуру воску, треба постаратися не перегріти його, перевірку можна здійснювати на зап'ясті. Після того, як віск буде доведений до потрібного стану, нанесіть його на шкіру тонким шаром в 0.5 - 1 мм і пригладьте в бік зростання волосся. Протягом хвилини віск застигне. Тепер піддіньте край війська з нижньої сторони, натягніть шкіру в сторону росту волосся і різко потягніть за край воску проти їхнього росту. Смикати віск потрібно не перпендикулярно шкірі, а вздовж неї. Краще проводити епіляцію на маленьких ділянках, приблизно 1.5 на 1.5 сантиметри, це суттєво знизить рівень болю, хоча і збільшить час процедури. Після завершення епіляції обов'язково нанесіть на шкіру заспокійливий крем.