Як вибачитися перед мамою. Як вибачитися перед ним.

Часто найсильніше люди ображають найближчих. Знаючи їх хворі місця, б'ють саме туди. Потім швидко приходить каяття, але гордість або сильне збентеження заважають підійти і вибачитися. Образа йде глибоко всередину, де обростає іншими переживаннями. Це часто призводить до депресії і нервових зривів.
Інструкція
1
Не бійтеся вибачитися, якщо ви завинили. Найближчі люди - батьки, мама, обов'язково пробачать вас. Причому вони не змусять вимолювати розташування, як іноді надходять партнери. Родичам достатньо вашого першого кроку, далі вони з радістю кинуться налагоджувати відносини.
2
Якщо соромитеся вибачитися особисто, зробіть це в листі. Надішліть мамі красиву листівку, в якій напишіть, як любите її і як каєтеся в тому, що образили. Напишіть, чому ви зробили це. Може бути, ви давно були розсерджені на маму, і це почуття росло, копілось, а в підсумку вирвалося назовні в звичайній розмові. Не приховуйте своїх відчуттів. Нехай мама не думає, що вам наплювати на те, що відбувається. Адже байдужість ранить сильніше всього.
3
Після того, як мама отримає і прочитає лист - зателефонуйте їй. Приїжджайте до неї в гості, захопивши що-небудь смачне до чаю. Привезіть в подарунок те, про що вона давно мріяла - нові парфуми, сучасний фен, набір посуду і т.д. Вручіть їй презент після примирливого чаю, щоб мама не думала, що ви хочете підкупити її подарунком. Навпаки, ви повинні сказати всі добрі слова під час бесіди, а перед відходом - піднести сюрприз. Тоді у мами залишаться тільки позитивні враження про ваш візит, і вона забуде образу.
4
Не тягніть з вибаченнями. Звичайно, навіть якщо ви не попросите вибачення, мама продовжить спілкуватися з вами. Але колишньої теплоти не буде. І у вас, і у неї, постійно виникатиме відчуття недомовленості. Воно завадить бути щирими один з одним як колись. Найкраще вибачатися на наступну добу після конфлікту. Цього часу достатньо, щоб охолонути і зібратися з думками. Чим довше відтягувати відверту розмову - тим менш потрібним він здається. І в результаті не відбувається зовсім, з кожним разом віддаляючи один від одного близьких людей.