Як швидко скачувати файли.

Для швидкого скачування файлів існує велика кількість програм і сервісів. Всілякі менеджери завантажень дозволяють виробляти одночасне викачування відразу декількох елементів, а файлообмінні сервіси дають можливість досягти максимальну швидкість інтернет-каналу.
Інструкція
1
На даний момент найбільш популярною є система розповсюдження файлів, звана торрентом. Даний обмінний сервіс дозволяє виробляти максимально швидке завантаження через спеціалізовані програми для роботи з файлами, що мають розширення .torrent. На сьогоднішній день існує велика кількість торрент-трекерів - ресурсів, які є базою торрентів. Скачування можна проводити за допомогою програми ?Torrent. Даний клієнт дозволяє завантажувати відразу декілька файлів одночасно, досягаючи при цьому максимальної швидкості з'єднання.
2
Для швидкого скачування відразу декількох файлів можна скористатися менеджерами завантажень - програмами, здатними виробляти скачування на високій швидкості за допомогою оптимізації інтернет-каналу. Серед найбільш популярних програм варто виділити Download Master, Free Download Manager, GetGo Download Manager, FlashGet. Встановіть будь-який вподобаний менеджер завантажень і скопіюйте посилання на необхідні файли у вікно програми.
3
Щоб здійснити швидке завантаження з таких файлообмінників, як DepositFiles, Letitbit, Rapidshare і т.п., які вводять обмеження на час і швидкість скачування, можна скористатися спеціалізованими утилітами - Raptor або USDownloader. Необхідно скопіювати посилання на потрібний файл у вікно обраної програми та дочекатись закінчення його завантаження. Для скачування можна скористатися численними онлайн-сервісами, серед яких слід відзначити ru.savefrom.net, що дозволяє завантажувати файли, відео та музику з великої кількості різних популярних ресурсів. Для отримання посилань на скачування необхідно скопіювати адресу файлу в пошуковий рядок сервісу.
Корисна порада
Менеджери завантажень також дозволяють виробляти скачування в декілька потоків, створювати категорії, створювати розклад завдань і зберігати посилання до скачаним файлам.