Як вибрати сумку-холодильник.

Термоконтейнери та термосумки, нерідко звані сумками-холодильниками, можуть стати в нагоді в подорожі, при відпочинку на природі і в тривалих походах в теплу пору року. Також вони допоможуть зберегти заморожені продукти від розморожування при доставці їх з магазину додому.
Інструкція
1
Щоб збільшити час збереження продуктів у належній якості, сумки-холодильники постачають акумуляторами холоду або сухим льодом. Перші є брикети або пластикові пакети, наповнені сольовим розчином. Деякі виробники комплектують вироби вбудованими в кришку сумки штатними акумуляторами, яким надають привабливий дизайн і зручну для експлуатації форму. Такий акумулятор можна використовувати як підношення для охолодження напоїв за столом. Перед майбутньою поїздкою акумулятор холоду необхідно витримати в морозильній камері звичайного побутового холодильника протягом 8-10 годин.
2
Зверніть увагу на такий параметр термосумки, як місткість, яка визначається вагою вироби. Вага невеликий сумки для транспортування декількох ємностей з напоями становить не більше 400 м У сумці вагою близько 5 кг можна помістити до 15 кг продуктів. У таких сумках без акумуляторів холоду при помірних температурах навколишнього середовища продукти залишаються холодними від 3 до 5 годин. Використання акумуляторів при тих же умовах збільшує термін збереження продуктів у великій сумці до 12-24 годин, в невеликий - від 7 до 12 годин.
3
Для виготовлення жорстких термосумок використовують спеціальні полімерні матеріали, для еластичних - міцні тканини, такі як поліестер і нейлон. Теплоізоляція досягається шляхом створення двошарових конструкцій. Надійними в даному відношенні матеріалами є спінені полімери - пінополіетилен і пінополіуретан.
4
Вибираючи термосумку, вирішите, яке пристосування для транспортування більш переважно для вас. Це можуть бути вироби з однією або двома ручками або ременями для плеча, забезпечені зручними підкладками і піддаються регулюванню. У великих термосумок можлива наявність висувних ручок з декількома фіксованими положеннями, а також опорних роликів для зручного переміщення. Деякі моделі сумок можна носити як рюкзаки.
Зверніть увагу
Термін служби термосумки становить не менше 5 років. Термін гарантії, зазвичай становить 3 місяці, повинен бути вказаний на упаковці.