Як дістатися до Польщі.

Польща - європейська країна з багатою історією. Щорічно сюди приїжджають тисячі туристів з усього світу для того, щоб цікаво і різноманітно провести свою відпустку. Завдяки зручному транспортному сполученню, приїхати в Польщу не складе труднощів.
Вам знадобиться
  • - готівка або кредитна картка;
  • - закордонний паспорт;
  • - шенгенська віза.
Інструкція
1
Купуйте квиток на літак. Щодня з Москви до Варшави виконується кілька рейсів російської компанії Аерофлот і польським перевізником LOT Polish Airlines. Ціни на квитки практично однакові. Придбати їх можна в авіакасі, представництві авіакомпанії або через інтернет. Всього через 2 години ви приземлитеся в аеропорту столиці Польщі.
2
Купуйте квиток на прямий поїзд. Якщо у вас достатньо часу, ви можете доїхати до Варшави і на поїзді. Правда в цьому випадку дорога займе близько 20 годин. З Москви до польської столиці ходять два склади. Крім того, вони мають причіпні вагони, які йдуть далі Варшави в місто Щецин і Вроцлав. Ще один потяг Москва-Берлін також йде через Варшаву.
3
Однак до Польщі можна потрапити не тільки з Москви, але і з інших міст. Так, раз на тиждень курсує потяг Саратов-Берлін з причіпними вагонами з багатьох російських міст. Розклад проходження цього поїзда ви можете уточнити в довідковій будь-якого ЖД-вокзалу. Зверніть увагу, що на потяги даного напрямку можна придбати квитки через інтернет.
4
Приїжджайте спочатку в Калінінград. Польща межує з самою західною точкою Росії - Калінінградською областю. Місцеві жителі давно перестали вважати Польщу закордоном. Дорога до найближчого міста займає всього 2 години. До того ж з недавнього часу для жителів області ввели можливість відвідувати Польщу без віз (200 кілометрів від кордону). Але навіть якщо у вас немає калінінградської прописки, ви можете в'їхати до Польщі з російської сторони через Калінінградську область. Для цього вам необхідно дістатися до Калінінграда. Потяги на захід Росії ходять щодня з Білоруського вокзалу. Час у дорозі - 22 години. З обласного центру до Польщі можна виїхати як на рейсових автобусах, так і на поїзді Калінінград-Гдиня.
Зверніть увагу
Для проїзду на територію Польщі вам буде потрібно закордонний паспорт, а також шенгенська віза, видана консульством Польщі.
Корисна порада
Перед подорожжю до Польщі почитайте в інтернеті відгуки бувалих мандрівників, а також складіть докладний маршрут поїздки.