Як перевірити жорсткий диск на помилки.

Якщо ваш комп'ютер став працювати нестабільно, з'являються деякі збої в роботі, однією з причин може виявитися наявність помилок в файлової системі вашого жорсткого диска . Для того, щоб перевірити, так це чи ні, необхідно запустити перевірку жорсткого диска . Для цього не потрібно встановлювати додаткові програми - в операційній системі є вбудовані засоби для перевірки жорсткого диска на помилки.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Vista.
Інструкція
1
Для того щоб приступити до виконання перевірки вашого жорсткого диска на предмет помилок, натисніть меню «Пуск» - виберіть пункт «Комп'ютер».
2
Натисніть правою кнопкою миші на диск, що вимагає перевірки - виберіть пункт "Властивості". Якщо буде потрібно, то введіть пароль користувача.
3
У вікні, перейдіть на вкладку «Програми» - в блоці «Перевірка диска » натисніть кнопку «Виконати перевірку». Якщо з'явиться запит на введення пароля, надайте підтвердження.
4
Для автоматичного виправлення помилок, відзначте виділенням пункт «Автоматично виправляти системні помилки». Інакше програма буде повідомляти лише про неполадки, без їх виправлення.
5
Для того щоб програма виконала ретельну перевірку диска , необхідно вибрати пункт «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори».
6
Для перевірки будь-якого типу помилок (фізичних і логічних), поставте позначки навпроти пунктів «Автоматично виправляти системні помилки» і «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори».
7
Натисніть кнопку «Пуск» в цьому вікні. Розпочнеться перевірка вашого жорсткого диска або вибраного розділу. Залежно від величини кожного розділу жорсткого диска , перевірка може зайняти час до декілька хвилин. Для того щоб перевірка пройшла швидко і якісно, не використовуйте комп'ютер для виконання будь-яких завдань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fbHKLHphnFo